IndyCar. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias W. Poweris

IndyCar. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias W. Poweris
logo 2020 Spalio 25 d. 00:49, Matt Fraver / IndyCar

Willas Poweris buvo greičiausias paskutinėje šių metų „IndyCar“ sezono kvalifikacijoje, vykusioje St. Petersburge. Tuo tarpu dėl čempiono titulo kovojantys Josefas Newgardenas ir Scottas Dixonas liko už pirmojo penketuko ribos.

Minėtasis J. Newgardenas nuo čempionate pirmaujančio S. Dixono atsilieka 32 taškais. Amerikietis kvalifikacijoje užfiksavo devintą rezultatą ir tik pritaikius baudą komandos draugui Simonui Pagenaud pavyko pakilti į aštuntą vietą. Nepriklausomai nuo S. Dixono pozicijos, J. Newgardenas, finišavęs ketvirtoje arba žemesnėje pozicijoje, čempionu netaps.

Nei vienas iš dviejų sportininkų greičiu neišsiskyrė. Jei J. Newgardenas užfiksavo devintą rezultatą, tai čempionate pirmaujantis S. Dixonas liko vienuoliktas.

Priešingai nei J. Newgardenas, kitas „Penske“ ekipos pilotas W. Poweris visus varžovus pranoko greičiu ir iškovojo antrąją „pole“ iš eilės bei penktą šių metų sezone. Australas greičiu pranoko tris „Andretti“ komandos sportininkus: Alexanderį Rossį, Coltoną Hertą ir Jamesą Hinchcliffe‘ą. O greičiausiųjų penketuką užbaigė Jackas Harvey.

Sėkmingai pasirodęs treniruotėse, Australijos „Supercars“ čempionas Scottas McLaughlinas kvalifikacijoje nesublizgėjo, tad pirmas savo „IndyCar“ lenktynes pradės iš 21-os pozicijos.

Paskutinės šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės prasidės sekmadienį 20:20 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos