IndyCar. Portlande antrąją pergalę iškovojo W. Poweris

IndyCar. Portlande antrąją pergalę iškovojo W. Poweris
logo 2019 Rugsėjo 02 d. 01:29, Stephen King / IndyCar

Po to kai su problemomis susidūrė Scottas Dixonas, varžovo nesėkme pasinaudojo ir antrąją pergale sezone iškovojo „Penske“ pilotas Willas Poweris.

Minėtasis S. Dixonas kurį laiką pirmavo, bet sportininkas susidūrė su techninėmis problemomis ir turėjo palaidoti viltis iškovoti pergalę.

Sportininkams įveikus 37 ratus, S. Dixonas aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją Coltoną Hertą, kuriam iškilo bėdų su padangomis. Po kurio laiko jaunasis amerikietis prarado pozicijas ir W. Poweriui, Alexanderiui Rossi ir Felixui Rosenqvistui.

Sportininkams atlikus sustojimus, F. Rosenqvistas aplenkė A. Rossį. O po to kai su problemomis susidūrė S. Dixonas, švedas ėmė spausti W. Powerį.

Sustojus Santino Ferrucci bolidui, trasoje pasirodė saugos automobilis. Lenktynes pratęsus W. Poweris sugebėjo varžovą išlaikyti už savęs ir nugalėti.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo A. Rossi. O stipriausiųjų penketuką užbaigė C. Herta ir Josefas Newgardenas. Pastarasis padidino persvarą prieš varžovus lenktynininkų įskaitoje. Tuo tarpu trečias finišavęs A. Rossi aplenkė Simoną Pagenaud ir pakilo į antrą vietą čempionate.

Portlande vykusiose lenktynėse nepavyko apsieiti be incidentų. Jau pirmame rate Grahamas Rahalas neišvengė kontakto su Zachu Veachu. Pastarieji dar kliudė Jamesą Hinchcliffe‘ą ir Conorą Daly.

Lenktynes pratęsus Ryanas Hunteris-Reay‘us gynėsi nuo varžovo atakos. Amerikietis per daug užsižiūrėjo į galinio vaizdo veidrodėlius ir pražiopsojo stabdymo tašką. Per vėlai stabdęs sportininkas viename iš posūkių trenkėsi į Jacką Harvey, kuris tuo metu važiavo trečias.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos