IndyCar. Portlande surengtoje kvalifikacijoje greičiausias A. Palou

IndyCar. Portlande surengtoje kvalifikacijoje greičiausias A. Palou
logo Rugsėjo 12 d. 00:14, Joe Skibinski / IndyCar

Portlande, JAV, surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „Ganassi“ lenktynininkas Alexas Palou, greičiu pranokęs Alexanderį Rossį, likusį antroje vietoje.

Ispanas šiemet kartą startavo iš pirmos pozicijos. Tai padarė Teksase. Bet tuomet kvalifikacija neįvyko dėl prastų oro sąlygų, tad startinė rikiuotė paaiškėjo atsižvelgus į sportininkų užimamas pozicijas čempionate. O šÄ¯ savaitgalį A. Palou pranoko varžovus ne tik treniruotėse, bet ir kvalifikacijoje.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje pirmą startinę poziciją iš A. Palou kėsinosi atimti daugkartinis čempionas Scottas Dixonas. Bet sportininkas važiavimų pabaigoje suklydo ir liko trečias. Geriausią rezultatą užfiksavęs A. Palou džiaugėsi iškovota pirma startine vieta, o A. Rossi liko antras.

Geriausiai tarp „McLaren“ lenktynininkų šÄ¯ kartą pasirodė Felixas Rosenqvistas. Švedas užfiksavo ketvirtą rezultatą ir paskutinėje kvalifikacijos dalyje pranoko penktą bei šeštą startines pozicijas iškovojusius Grahamą Rahalą bei Coltoną Hertą.

Čempionate pirmaujantis kitas „McLaren“ komandos lenktynininkas Patricio O‘Wardas į paskutinę kvalifikacijos dalį nepateko. Meksikietis liko septintas.

Pirmą kartą Portlando trasoje startuosiantis Romainas Grosjeanas kvalifikacijoje užfiksavo tryliktą rezultatą. Bet dėl to, jog važiavimų metu sutrukdė „Penske“ atstovui Scottui McLaughlinui, prancÅ«zas prarado du savo geriausius rezultatus ir nukrito į 21-ą vietą.

Kvalifikacijoje itin prastai atrodė „Penske“ komandos sportininkai. 2019 metais Portlande nugalėjęs Willas Poweris liko 14-as. O dėl čempiono titulo kovojantis Josefas Newgardenas užfiksavo tik 18-ą rezultatą.

Čempionate debiutuojantis „Ferrari“ akademijos narys Callumas Ilottas savo pirmas „IndyCar“ lenktynes pradės iš vienuoliktos startinės eilės. Britas iki šiol buvo sudalyvavęs Indianapolyje surengtuose bandymuose, o Portlando trasą pirmą kartą išbandė tik šeštadienį surengtose treniruotėse.

„IndyCar“ lenktynės Portlande prasidės sekmadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas