IndyCar. R. Grosjeanas keičia komandą - kitąmet atstovaus „Andretti“ (1)

IndyCar. R. Grosjeanas keičia komandą - kitąmet atstovaus „Andretti“
logo Rugsėjo 24 d. 21:51, Chris Jones / IndyCar

Romainas Grosjeanas nuo kitų metų atstovaus „Andretti“ komandai ir dalyvaus visose 2022 m. „IndyCar“ sezono lenktynėse.

Pernai baigęs karjerą F-1, prancūzas šiemet debiutavo „IndyCar“ čempionate. Nors pasirašė sutartį su viena mažiausių čempionato ekipų, sportininkas greitai atkreipė į save dėmesį pasiekęs gerų rezultatų. Sėkmingai pasirodęs Indianapolyje, R. Grosjeanas iškovojo prizinę vietą ir praėjusį savaitgalį Laguna Secos trasoje surengtose varžybose.

Jau kurį laiką sklido gandai, kad prancūzas kitais metais gali pereiti į „Andretti“, o pats sportininkas neslėpė sulaukęs pasiūlymų iš kitų ekipų, bet neatmetė galimybės likti „Coyne“ komandoje, kuriai atstovauja šiemet. Bet šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad R. Grosjeanas kitais metais pereis į „Andretti“ ir joje pakeis ilgametį ekipos pilotą Ryaną Hunterį-Reay‘ų.

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie „Andretti Autosport“ ir kitą sezoną pilotuoti 28 numeriu pažymėtą „DHL Honda“ bolidą. Man didžiulė garbė prisijungti prie tokios puikios komandos kaip „Andretti“, kurios vardą žino kiekvienas automobilių sporto pasaulio atstovas“, - sakė R. Grosjeanas.

„Esu be galo laimingas ir didžiuojuosi, kad atstovausiu šiai komandai. Taip pat labai didžiuojuosi galėdamas atstovauti DHL. DHL spalvas ant lenktyninių automobilių žinau jau labai seniai. Džiaugiuosi galėdamas atstovauti tokiai puikiai kompanijai „IndyCar“ lenktynėse.“

„Taip pat norėčiau padėkoti „Dale Coyne Racing“ už suteiktą galimybę lenktyniauti „IndyCar“. Man labai patiko lenktynės ir tai suteikė man galimybę pereiti į vieną konkurencingiausių ir geriausių komandų pasaulyje.“

Manoma, kad R. Grosjeaną „Coyne“ komandoje kitais metais pakeis kitas buvęs F-1 lenktynininkas Takuma Sato.

Šiemet praleidęs tris lenktynes, vykusias ovaluose, prancūzas lenktynininkų įskaitoje užima 15-ą vietą.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos