IndyCar. Sent Luise surengtoje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo W. Poweris

logo 2021 Rugpjūčio 22 d. 01:40, James Black / IndyCar

Prieš savaitę triumfavęs Indianapolyje ir iškovojęs pirmą pergalę sezone, Willas Poweris užfiksavo geriausią rezultatą Sent Luise surengtoje „IndyCar“ kvalifikacijoje. Tai pirmoji australo „pole“ šių metų sezone.

„Penske“ lenktynininkas trasoje pasirodė 15-as iš 24-ių dalyvių. Įveikęs du įskaitinius ratus, W. Poweris pasiekė 290,676 km/h vidutinį greitį ir tuo metu lenkė visus varžovus. Bet vėliau trasoje pasirodęs Coltonas Herta vos nepagerino australo rezultato. Amerikiečiui iki „pole“ pozicijos pritrūko visai nedaug. Sportininkas, įveikęs du ratus, užfiksavo 290,532 km/h vidutinį greitį ir liko antras.

Į stipriausiųjų penketuką be W. Powerio pateko dar du „Penske“ ekipos sportininkai. Josefas Newgardenas liko trečias, o Simonas Pagenaud - ketvirtas. Tuo tarpu naujokas Scottas McLaughlinas užfiksavo vienuoliktą rezultatą.

Dėl čempiono titulo kovojantis „McLaren“ lenktynininkas Patricio O‘Wardas lenktynes Sent Luise pradės iš penktos pozicijos. Meksikietis greičiu pranoko Marcusą Ericssoną, likusį šeštoje vietoje.

Daugkartinis čempionas Scottas Dixonas kvalifikacijoje užfiksavo aštuntą rezultatą. Tuo tarpu čempionato lyderis Alexas Palou liko dvyliktas. Bet pritaikius 9 starto pozicijų baudą už variklio keitimą, ispanas lenktynes pradės tik iš 21-os pozicijos.

Pirmą kartą ovale surengtoje kvalifikacijoje startavęs Romainas Grosjeanas greičiu nenustebino, tačiau neliko paskutinis. Prancūzas iškovojo 14-ą startinę poziciją.

„IndyCar“ lenktynės Sent Luise prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 03:40 val. Lietuvos laiku.