IndyCar. Teksase vykusiose lenktynėse dominavo S. Dixonas

IndyCar. Teksase vykusiose lenktynėse dominavo S. Dixonas
logo Gegužės 02 d. 11:06, IndyCar

Teksaso ovale surengtose pirmose šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynėse dominavo „Ganassi“ komandos sportininkas Scottas Dixonas. Tai septynioliktas sezonas iš eilės, kai lenktynininkas iškovoja bent vieną pergalę.

S. Dixonas varžybas pradėjo iš trečios pozicijos, bet jau trečiame rate, įsiveržęs į priekį, ėmė tolti nuo varžovų. Sportininkas didžiąją laiko dalį pirmavo lenktynėse, o jo persvara prieš varžovus sumažėjo iki minimumo, kai dėl incidentų trasoje, kelis kartus pasirodė saugos automobilis.

Nepaisant visų įvykių, S. Dixonas nesunkiai nugalėjo lenktynėse ir iškovojo penktąją pergalę Teksaso ovale. Triumfavęs pirmose šio savaitgalio lenktynėse, „Ganassi“ sportininkas tapo nauju čempionato lyderiu.

Puikiu pasirodymu nustebino pirmą karte ovale startavęs čempionato naujokas Scottas McLaughlinas, kuriam pavyko finišuoti antroje vietoje. Tad pirmas dvi vietas Teksase vykusiose lenktynėse iškovojo sportininkai iš Naujosios Zelandijos.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo „McLaren“ komandos lenktynininkas Patricio O‘Wardas.

Varžybų metu virš Teksaso ovalo taip ir nepalijo, bet lenktynės kelis kartus trumpam buvo pristabdytos dėl įvykusių incidentų.

Pirmojo incidento kaltininku tapo Josefas Newgardenas, antrame posūkyje nestipriai atsitrenkęs į Sebastieno Bourdais galą. Po kontakto prancūzo bolidas apsisuko ir trenkėsi į apsauginę sieną.

Iki finišo likus 40 ratų, per plačiai antrąjį posÅ«kį įveikė Jamesas Hinchcliffe‘as. Kanadietis, atsidÅ«ręs ant slidžios trasos dangos, nesuvaldė bolido ir taip pat trenkėsi į apsauginę sieną.

Nesėkmingai lenktynės susiklostė ir Marcusui Ericssonui, kuris dėl tinkamai nepritvirtinto galinio rato prarado daug svarbaus laiko ir pozicijų.

Prieš savaitę St. Petersburge vykusiose varžybose triumfavęs Coltonas Herta Teksase vykusių lenktynių finišo nepasiekė dėl stabdžių gedimo. Sportininkas su gedimu susidÅ«rė iki finišo likus 25 ratams.

Antrosios šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynės Teksaso ovale prasidės naktį iš sekmadienio į pirmadienį 00:10 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas