IndyCar. W. Poweris dominavo Mid-Ohajuje vykusiose lenktynėse

IndyCar. W. Poweris dominavo Mid-Ohajuje vykusiose lenktynėse
logo Rugsėjo 13 d. 10:56, Chris Jones / IndyCar

„Penske“ pilotas Willas Poweris dominavo Mid-Ohajaus trasoje vykusiose lenktynėse ir iškovojo pirmąją pergalę šių metų „IndyCar“ sezone.

Australas varžybas pradėjo iš „pole“ pozicijos, bet taip ir nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš varžovų visų lenktynių metu. Varžybų pabaigoje buvo tikimasi lietaus, bet virš Mid-Ohajaus trasos taip ir nepalijo.

Pergalę iškovojęs W. Poweris antroje vietoje likusį komandos draugą Josefą Newgardeną aplenkė 7 sekundėmis. Amerikietis, vis dar kovojantis dėl čempiono titulo, po starto aplenkė Ryaną Hunterį-Reay‘ų ir pakilo į antrą vietą. Kadangi naudojo tokią pačią taktiką kaip ir komandos draugas, J. Newgardenas taip ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti W. Poweriui lenktynėse, kuriose nė karto trasoje nebuvo pasirodęs saugos automobilis.

Su pirmu padangų komplektu ilgiau nei dauguma varžovų trasoje išsilaikęs Alexanderis Rossi sugebėjo pakilti iš šeštos pozicijos į trečią. Amerikietis už savęs išlaikė Grahamą Rahalą ir užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio. Kirtus finišo liniją, sportininkus skyrė tik dvi dešimtosios sekundės dalys.

Stipriausiųjų dešimtuką užbaigė čempionato lyderis Scottas Dixonas. „Ganassi“ pilotas lenktynes pradėjo iš septynioliktos pozicijos. Bet per pirmus 10 ratų sugebėjo pakilti iki 11-os vietos. Tiesa, vėliau sportininkui sunkiai sekėsi kilti rikiuote aukštyn, tad teko pasitenkinti dešimta vieta.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas