Interlagosas nebijo Rio de Žaneiro konkurencijos (2)

Interlagosas nebijo Rio de Žaneiro konkurencijos
logo 2019 Lapkričio 20 d. 10:16, Pirelli / LAT Images

2020 metais baigiasi Brazilijos GP etapo San Paulo mieste Interlagoso trasoje organizavimo sutartis ir jau seniai sklando gandai, kad po to Brazilijos GP etapas gali būti perkeltas į Rio de Žaneirą. San Paulo etapo rengimo vadovas Tamas Rohonyi yra įsitikinęs, kad to neįvyks.

Šalies prezidentas Jairas Bolsonaro daro visas pastangas, kad etapas bÅ«tų perkeltas į Rio de Žaneirą nuo 2021 metų, tačiau San Paulo meras Joao Doria tikina, kad „Formulės-1“ vadovai gruodžio pradžioje pasirašys 10 metų kontraktą su Interlagoso trasa.

Trasos direktorius Tamas Rohonyi: „Interlagoso autodromas talpina 72 tÅ«kst. žiÅ«rovų ir sekmadienį jis visas buvo užpildytas. Autodromo rekonstrukcija? Kalba eina apie 50 mln. dolerių investiciją į naujų biurų, verslo klubo ir boksų statybas ir apie daug ką, kas yra paslėpta nuo akių – elektros įrangos ir drenažo sistemų atnaujinimą. Autodromas – tarsi namas, kurį reikia palaikyti geros bÅ«klės.

Aš neskubu komentuoti varžybų Rio galimybės. Aš esu rimtas žmogus, o projektas Rio De Žanaire man neatrodo rimtai. Aš nežinau, kas už jo stovi, be tai, matyt, tikrai nuostabus žmogus, tačiau niekas negali nuo nulio pastatyti autodromą žemės sklype, kuriame dar prieš metus niekas negalvojo nieko statyti.

Anksčiau kalbėjo apie trasos statybą buvusio brazilų armijos poligono vietoje, bet ten iš pradžių reikia nuimti milžinišką žemės sluoksnį, kuriame daugybė nesprogusių sviedinių. Po to kalbėjo, kad autodromo trasai reikia iškirsti 150-200 tÅ«kst. medžių plote, kuriame gausu gyvÅ«nų. Tai bloga idėja mÅ«sų laikais.

„Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase Carey buvo užėjęs pas mane kavos. MÅ«sų santykiai labai geri. Jis žino, jog mÅ«sų etapas yra vienintelis Pietų Amerikoje. MÅ«sų trasa populiari, mes turime daug pigių vietų vargingesniems žiÅ«rovams. San Paulas yra mÅ«sų žemyno ekonomikos variklis. Mes negauname pinigų nei iš šalies valdžios, nei iš miesto, o visą pelną įdedame į trasą“.


Komentarai (2)
Black_Death
| 11/20 20:53
jv
| 2019 Lapkričio 20 d. 17:12

viena is nedaugelio "old school" superiniu trasu, butu gaila prarasti... Man ji eina kartu su Monza, Silverstone, Suzuka ir SPA

100% pritariu, San Paulas tai vieta nepaliestą "šiuolaikinių inžinierių/projektuotojų ir t.t." bet šiais laikais visi seni dinozaurai medžiojami ir pakeičiami "už rankučių susikibusių pidrylų paradais" :(((
jv
| 11/20 17:12
viena is nedaugelio "old school" superiniu trasu, butu gaila prarasti... Man ji eina kartu su Monza, Silverstone, Suzuka ir SPA
×

TOP naujienos