Ispanijoje - dar viena L. Hamiltono pergalė (45)

Ispanijoje - dar viena L. Hamiltono pergalė
logo 2020 Rugpjūčio 16 d. 17:44, Daimler AG

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas nesunkiai nugalėjo Ispanijoje vykusiose „Formulės-1“ lenktynėse. Britas už savęs paliko „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną ir komandos draugą Valtterį Bottą.

Kvalifikacijoje buvęs greičiausias, L. Hamiltonas sėkmingai startavo ir išsilaikė rikiuotės priekyje. Tuo tarpu jo komandos draugas V. Bottas po starto prarado poziciją ne tik M. Verstappenui, bet ir „Racing Point“ pilotui Lance‘ui Strollui.

M. Verstappenas bandė kuo mažiau atsilikti nuo L. Hamiltono, tačiau britas po truputi tolo nuo varžovų, tuo tarpu olandas ne kartą radijo ryšiu išsakė nepasitenkinimą komandos taktiniais sprendimais. ŠÄ¯ kartą taip ir nesugebėjęs rimčiau pasipriešinti L. Hamiltonui, sportininkas finišo liniją kirto antras.

V. Bottas varžybų pradžioje nesunkiai aplenkė L. Strollą, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko suomiui nuveikti šios dienos lenktynėse. Sportininkas varžybų pabaigoje sugebėjo užfiksuoti greičiausią rato įveikimo laiką, bet rimčiau nepasipriešino antroje vietoje finišavusiam M. Verstappenui.

Priešingai nei lyderiai, tik kartą techninio aptarnavimo zonoje apsilankė „Racing Point“ pilotas Sergio Perezas. Meksikietis finišo liniją kirto ketvirtas, bet teisėjai skyrė sportininkui 5 sek. baudą už mėlynų vėliavų ignoravimą. Pritaikius ją, pilotas nukrito į penktą vietą, o ketvirtoji atiteko jo komandos draugui L. Strollui.

Tik kartą techninio aptarnavimo zonoje lankėsi ir „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis. Vienu metu važiavęs penktas, vokietis varžybų pabaigoje nusileido Carlosui Sainzui ir finišo liniją kirto septintas.

Stipriausiųjų dešimtuką užbaigė Alexas Albonas, Pierre‘as Gasly ir Lando Norrisas.

Finišo šios dienos lenktynėse nepasiekė su techninėmis problemomis susidÅ«ręs „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas.

Vt.

Pilotas

Laikas

Ratai


Komentarai (45)
Art'a
IP: b7c566b | 08/17 23:43 Atsakyti
Accadia
08/16 20:53

LH savo lygoj.
MV turbūt nori greitesnio bolido.
VB vakar po qual sakė - pakovosiu. Mhm, kaip "pakovojo" 😄
SV "išgirdo" pastabas iš šio forumo ir į tai atsižvelgė.
AA - WRU, Alex?
Pusės nemačiau, bet nėra ko gailėtis :)

Ch!.ch!.ch!..Fetelis!.Čia gerai!!!....
Art'a
IP: b7c566b | 08/17 23:34 Atsakyti
Rokas1 logo rėmėjas
08/16 17:49

Albon driver of the day. Kol komandos draugas p2 ima, tas nuo Alpha Tauri vos atsigina. O Sebas šaunuolis, išsilaikė su mirusiom padangom. Gal pasisekė kiek, kad Albon, o ne koks kiaušus turintis pilotas už nugaros buvo, bet tai neatima to, kad atsilaikė ir komandai taškų atvežė

Tai buvo Magnussen'o kiaušai!!!....
Gd
IP: 5a0a5d6 | 08/17 13:14 Atsakyti
Du bolidai neaplenkti ratu. Bernie springsta iš džiaugsmo atsikratęs šio dvesiančio šuns. Ferrari specialistai net ir F1 sugebėjo iki kapų atvesti Brown, Todt). Stulbinantis pasiekimas.
Lexxus
IP: 909efe4 | 08/17 08:21 Atsakyti
Nebuvo progos pažiūrėt - bet pamatyt, kad tik 2 nebuvo aplenkti visu ratu... joo
ddt
IP: 21ec4ad | 08/17 05:42 Atsakyti
don Pedro
08/17 01:34

o tau didesnis idomumas buvo kai raudonieji visus ratu lenkdavo ar 2005 JAV GP?

Nematau prasmės atsakinėt anonimui, kuris greičiausiai net nepasivargins pasitikrinti ar jam kas nors atrašė. Nesuprantu to anoniminio komentavimo opcijos ir nesuprasiu. Dingsta diskusija.
don Pedro
IP: 1d5035c | 08/17 01:34 Atsakyti
ddt
08/16 19:49

Kai MB net važiuodami "pensininkas mode" lenkia visus ratu... Koks čia įdomumas, žiūrėt kaip galiorka dubasinasi? Galiorka visada dubasindavosi - bet kai nebuvo ką rodyt priekyje, tai pagaliau galiorka sulaukė TV dėmesio.

o tau didesnis idomumas buvo kai raudonieji visus ratu lenkdavo ar 2005 JAV GP?
kart
IP: 37aa7a0 | 08/16 22:19 Atsakyti
Šiaip labai keista, kad teisėjai net nesvarstė Leclerco situacijos. Važiavo bičas be diržų ir dar bandė nuslėpti. Tik po to kai inžinierius nesupratęs, kodėl Leclercas prašosi į box'us, pastarasis pasisakė, kad atsegti diržai. Jis ten kažką sakė, kad jie atsisegė, bet iš onboardo matosi, kad šiek tiek paskubėjo pats, nes galvojo, kad viskas.

Juokingiausia, kad Leclercas inžinierių perspėjo apie tai, jog reikia naujos sagties, o mechanikai pribėgę nežinia kiek ten laiko krapštė, ko pasekoje nieko nesigavo ir retirino bolidą :D
MCL-_-fanas
IP: 6840259 | 08/16 20:53 Atsakyti
ddt
08/16 19:49

Kai MB net važiuodami "pensininkas mode" lenkia visus ratu... Koks čia įdomumas, žiūrėt kaip galiorka dubasinasi? Galiorka visada dubasindavosi - bet kai nebuvo ką rodyt priekyje, tai pagaliau galiorka sulaukė TV dėmesio.

Galiorka tai čia visi nuo 4 vietos ??? :D
Accadia
IP: 53b982d | 08/16 20:53 Atsakyti
LH savo lygoj.
MV turbūt nori greitesnio bolido.
VB vakar po qual sakė - pakovosiu. Mhm, kaip "pakovojo" 😄
SV "išgirdo" pastabas iš šio forumo ir į tai atsižvelgė.
AA - WRU, Alex?
Pusės nemačiau, bet nėra ko gailėtis :)
Micius
IP: 15d615f | 08/16 20:45 Atsakyti
Gana nuobodokos lenktynės, nors vidutiniokai gana linksmai, o svarbiausia gana korektiškai pakovojo. Hamio ir Makso palyginimai su antrais pilotais, parodo, koks didelis jų meistriškumas. Vat Botas jei tik prasileidžia, viskas, nebespaudžia ties riba ir viskas. Važiuoja sau 3 dėka geriausio bolido ir viskas. Kažkada ar tik ne Vokietijoje taip pat buvo, komanda griežtai įsakė spausti visu pajėgumu, ir tai baigėsi gana rimta avarija greitame posūkyje. Matyt pas Botą yra 2 režimai, kol pirmauja, dega ugnis, galvoja apie garbę, o kai važiuoja nebe pirmas, tada galvoja kad alga ir taip eina, kam čia plėšytis ??? :D Nustebino Kimis ir Antonio. Pirmasis tai šiandien spaudė linksmai, o va Antonio, tai vis krinta ir krinta akyse. Be tautybės daugiau nieko jis neturi ko reikia F-1 lyderiui... deja. Eilinį kartą stebiu Hass agoniją. Net Wiliams taip šūdinai nesijaučia kaip tie. Prancūzas man primena tokio sporto atstovą, kuriame svarbiausia dalyvavimas, ir dar keleto nesąmonių padarymas dėl juoko. Kaip jį ten tiek metų laiko, aš nežinau.... Apskritai jo karjera man didelė mistika. Gal jis koks šamanas ? Neturi nei talento, nei pinigų. Ką jis ten veikia ??? Kvaloj taraną (Magnusą) sugeba aplenkti, bet ir tai tikrai ne 20-0. Viskas. Daugiau nieko nemoka. Starte susimauna, lenkti net nebando jei per klaidą ir pasiveja, gintis visai nemoka, tai daro labai pavojingai. Lenktyninio tempo 0. Gal tik mažiau keikia komandą per radiją, lyginant su taranu, nors pamenu Renault variklį išplūdo kaip Alonso Hondą :D Nu žodžiu, Haas reikia pakeisti šūkį iš No fear į Loozer Here :D Įdomu ko gi ten Toto buvo prie Hornerio priėjęs ? A, dar, sinoptikai prognozavo 10 proc lietaus tikimybę, realiai ji buvo kur kas didesnė :D Ir dar norėjau pasakyti, kad atkreiptumėte dėmesį, kai sveriasi pilotai, tai jų svorį rašikliu ant popieriaus užsirašo paprastas žmogus :) 2020 metais tai atrodo juokingokai, bet kartais, paprasta yra genialu ir patikima.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas