Ispanijoje - dar viena L. Hamiltono „pole“

logo 2020 Rugpjūčio 15 d. 17:02, Daimler AG

Ispanijoje varžovus greičiu pranoko ir ketvirtąją „pole“ poziciją šiemet iškovojo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Britas už savęs paliko komandos draugą Valtteri Bottą ir „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną.

Buvęs greičiausias pirmoje ir antroje važiavimų dalyse, L. Hamiltonas trečioje dalyje vieną ratą įveikė per 1 min. 15,584 sek. ir pakilo į pirmąją vietą. Britas komandos draugą V. Bottą tuo metu lenkė vos 0,059 sek.

Vėliau, važiavimų pabaigoje, nei vienam iš „Mercedes“ pilotų nepavyko pagerinti savo rezultatų. Tad L. Hamiltonas džiaugėsi iškovota „pole“, o V. Bottas turėjo pasitenkinti antra vieta.

Daugiau nei puse sekundės nuo minėtų dviejų sportininkų atsiliko ir trečioje vietoje liko „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas. Olandas greičiu pranoko ir už savęs paliko abu „Racing Point“ pilotus - Sergio Perezą bei Lance‘ą Strollą.

Šeštoje vietoje kvalifikacijoje liko antrasis „Red Bull“ lenktynininkas Alexas Albonas, nuo M. Verstappeno atsilikęs daugiau nei puse sekundės.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė du „McLaren“ sportininkai Carlosas Sainzas, Lando Norrisas, „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas ir „AlphaTauri“ pilotas Pierre‘as Gasly.

Antrajam „Ferrari“ lenktynininkui Sebastianui Vetteliui iki patekimo į paskutinę važiavimų dalį pritrūko vos 0,002 sek. Vokietis rytojaus lenktynes pradės iš vienuoliktos pozicijos.