Italija nori dviejų etapų kitais metais (2)

Italija nori dviejų etapų kitais metais
logo Lapkričio 20 d. 11:28, Red Bull Content Pool / Getty Images

Italijos nacionalinio autoklubo ACI prezidentas Angelo Sticchi Damiani pareiškė, kad Italija siekia gauti teisę surengti du „Formulės-1“ etapus 2021 metais.

„Mes norime organizuoti du Italijos GP etapus kitais metais, - sakė A.S. Damiani šalies automobilių klubų asamblėjoje. – Be varžybų Monzoje, kurios jau patvirtintos F-1 tvarkaraštyje, mes bandome pasiekti, kad į čempionato tvarkaraštį būtų įtraukos ir lenktynės Imoloje. Nors tai nepaprasta užduotis, mes tikimės, kad jas turėsime“.

Kalbama apie tai, kad etapas Enzo ir Dino Ferrari vardo autodrome gali įvykti paskutinį balandžio savaitgalį, kai iš pradžių buvo suplanuotas Vietnamo GP, kuris dabar yra atšauktas.

Damiani tokį pareiškimą padarė jį perrinkus į ACI prezidento postą, kurį jis užims artimiausią periodą iki 2024 metų. Aistringas automobilių sporto mylėtojas, turintis šalyje autoritetą ir palaikymą, į ACI vadovo postą perrinktas trečiai kadencijai praktiškai vienbalsiai.

Šiais metais po 14 metų pertraukos Imoloje įvyko Emilijos-Romanijos GP, kuris patiko tiek sirgaliams, tiek lenktynininkams ir komandoms.


Komentarai (2)
RBR
IP: 26a9e0f | 11/20 16:44 Atsakyti
Tik ne Imola. Šimtą kartų geriau jau Mugello
ub1s
IP: d4dc4f0 | 11/20 11:49 Atsakyti
Daug geriau būtų Istanbulas nei Imola.
×

TOP naujienos