Italijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1 (14)

Italijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2010 Rugsėjo 10 d. 12:41, Bridgestone Motorsports
Geriausią rato įveikimo laiką pirmosiose Italijos GP penktadienio treniruotėse pasiekė „McLaren“ lenktynininkas Jensonas Buttonas.
Sportininkai geresnius rezultatus pradėjo fiksuoti tik antroje važiavimų pusėje, o iš pradžių daugiausiai dėmesio skyrė įvairių techninių naujovių mėginimui bei skirtingų elementų versijų palyginimui.
„Toro Rosso“ komanda treniruotėse pirmą kartą išmėgino savąją ortakio sistemą. Šio įtaiso, leidžiančio tiesiosiose pasiekti didesnį greitį, dabar neturi tik trys naujokės: „Hispania“, „Lotus“ ir „Virgin“.
Didesnį galinį sparną važiavimuose išmėgino „McLaren“ ekipa, o „Red Bull“ savo bolido aerodinamiką tikrino naudodama pagal oro tėkmę pasiskirstančiais didelio matomumo dažais.
Techninių problemų treniruotėse neišvengė Heikki Kovalainenas, daug laiko praleidęs boksuose dėl „Lotus“ bolido hidraulikos gedimo. Pirmoje važiavimų pusėje trasoje dėl „Hispania“ automobilio stabdžių skysčio nuotėkio nesimatė Bruno Sennos, o pagaliau išvažiavęs į ją brazilas greitai sustojo. Sugedo ir Rubenso Barrichello „Williams“.


Komentarai (14)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
burgerking
| 09/10 16:33 Atsakyti
apie kokius jus cia pasirodymus kalbat, TRENIRUOTES CIA. Niekam treniruociu cempionai neidomus. Mna idomus red bul dazai
Maxell Smart
| 09/10 15:53 Atsakyti
Schumis neturi ka irodyti .jis pasiekia daugiausia is sio metu lenktyniaujanciu lenktyninku.jis vazioja savo malonumui.o kitiems dar reikia irodyti pavizdziui Veteliui .
columbia
| 09/10 14:31 Atsakyti
Tai, kad treniruotes zymiai skiriasi nuo kvalifikacijos ir lenktyniu, tai ir nelabai skiriu tam demesio
MeatFLY
| 09/10 14:26 Atsakyti
MS is da best , kaip įrodysi kad jis geriausias rikiuotėje?
MS is da best
| 09/10 14:01 Atsakyti
Eikit jus klounai. shumis is da best.
tomas29
| 09/10 13:47 Atsakyti
Siaip treniruociu esme yra ne pasirodyti kaip galima geriau, o isanalizuoti kaip elgiasi bolidas esant skirtingiems setupams. Rezultatmas skirta kvala, taip, kad nelyginkit jus cia tu laiku, nes skirtingos uzduotys duodamos lenktynininkas treniruociu metu.
Minerva
| 09/10 13:30 Atsakyti
žiūrovas f-1 kai tu čia "pavarei". Neverkit. Sutilas važiuos kitoje treniruotėje.
Morrison'as
| 09/10 13:30 Atsakyti
Micius, paprase di Restos, kad pavaduotu, nes pas panas isvare
Micius
| 09/10 13:25 Atsakyti
O kur Sutilas ???
Mc Felaren
| 09/10 13:11 Atsakyti
Mc Laren ryt gali patvarkyti Redd Bull... nebent jie vel 0.5s Q3 prisides
×

TOP naujienos