Italijos GP: šeštadienio treniruotė (10)

Italijos GP: šeštadienio treniruotė
logo Rugsėjo 07 d. 14:02, Ferrari

Monzos trasoje, Italijoje, vykusioje F-1 treniruotėje geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo ir pirmoje vietoje važiavimus baigė „Ferrari“ atstovas Sebastianas Vettelis.

Dėl „Formulės-3“ lenktynių metu įvykusios avarijos Parabolica posūkyje, treniruotės prasidėjo vėliau nei buvo planuota.

Sausoje trasoje vykusiuose važiavimuose geriausią rezultatą užfiksavo S. Vettelis. Vokietis vieną Monzos trasos ratą įveikė per 1 min. 20,294 sek. Naują „Honda“ variklį naudojantis Maxas Verstappenas nuo „Ferrari“ atstovo atsiliko vos 0,032 sek. ir važiavimus baigė antras.

Tik viena dešimtąja sekundės dalimi nuo S. Vettelio atsiliko greičiausias „Mercedes“ atstovas Valtteri Bottas, treniruotes baigęs trečioje vietoje. Tokį patį rezultatą laiką užfiksavęs Charlesas Leclercas liko ketvirtas. Kadangi suomis pirmasis įveikė greitą ratą, jam atiteko aukštesnė pozicija.

Į greičiausiųjų dešimtuką pateko abu „Renault“ komandos lenktynininkai. Danielis Ricciardo važiavimus baigė penktas, o Nico Hulkenbergas - septintas. Tarp jų įsiterpė čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas.