J. Aitkenas lieka „Williams“ komandoje (1)

J. Aitkenas lieka „Williams“ komandoje
logo Kovo 04 d. 17:40, Williams

Šiandien buvo oficialiai paskelbta, kad Jackas Aitkenas lieka „Williams“ komandoje ir toliau bus jos atsarginiu pilotu.

25 metų sportininkas F-1 debiutavo pernai Sakhiro GP metu, kuomet ekipoje pakeitė George'ą Russellą, kuris tuo metu „Mercedes“ komandoje pakeitė Lewisą Hamiltoną. Jei šiemet pagrindinės sudėties pilotams nieko blogo nenutiks, sportininkas sudalyvaus tik vienoje laisvojoje treniruotėje.

„Per tą trumpą laikotarpį, praleista Grove, pavyko komandoje susirasti daug draugų. Profesionalumas bei darbo etika yra tik keli iš daugelio dalykų, dėl kurių su pagarba vilkiu šios komandos aprangą. Pernai turėjau progą sudalyvauti vienose lenktynėse. Šiemet pasistengsiu kuo geriau atlikti savo darbą ir taip prisidėti prie gerų komandos rezultatų", - teigė sportininkas.

J. Aitkenas pastaruosius tris metus lenktyniavo F-2 čempionate, kur nugalėjo keturis kartus. Sportininko teigimu, šiemet jis ketina varžytis kitame čempionate.

„Jackas yra itin talentingas ir greitai susidraugavo su komandos nariais. Jis tikrai mus nustebino savo pasirodymu pernai Bahreine vykusiose lenktynėse. Be galimybės tinkamai pasiruošti, jam teko sėsti už F-1 bolido vairo ir įveikti įvairius iššūkius, kurie pasitaikė viso lenktynių savaitgalio metu“, - sakė komandos vadovas Simonas Robertsas.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas