J. Allisonas: M. Verstappenas gali būti labai rimtu varžovu

J. Allisonas: M. Verstappenas gali būti labai rimtu varžovu
logo 2020 Birželio 06 d. 10:52, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Mercedes“ komandoje neatmetama, jog šiais metais pirmą kartą po 2013 metų titulą gali iškovoti kitos komandos atstovas – tokį spėjimą išreiškė Jamesas Allisonas. „Mercedes“ technikos direktoriaus nuomone, pirmosiose sezono lenktynėse, kurios įvyks austrų „Red Bull Ring“ autodrome, gali sublizgėti Maxas Vetstappenas – būtent jam pavykdavo iškovoti pergales paskutinėse dvejose Austrijos GP lenktynėse.

„Be abejonių, Maxas bus labai rimtas mūsų varžovas šiais metais, - sakė J. Allisonas. – „Ferrari“ komanda per žiemos bandymus taip pat demonstravo neblogos formos apraiškas, bet Austrijoje ypač stiprus bus Maxas, kadangi „Red Bull“ komanda šiame autodrome visada lenktyniauja su ypatingu pakilimu, būtent jai priklauso kažkas panašaus į šios trasos rekordą“.

Kontrastuodama su „Red Bull“ sėkme, pasaulio čempionų komanda 2018 ir 2019 metais Spielberge pasirodė ne itin gerai. Prieš dvejus metus nė viena „Mercedes“ mašina nepasiekė finišo dėl techninių problemų, o pernai Austrijoje Valtteri Bottui bei Lewisui Hamiltonui teko sumažinti tempą dėl galimo variklio perkaitimo ir tai neleido jiems kovoti dėl pergalės.

Tačiau J. Allisonas įsitikinęs, kad šiemet panašios problemos nepasikartos: „Pernai Austrijoje mums sutrukdė mūsų pačių klaidos, kurios įtakojo  aušinimo sistemos darbą, todėl mes važiavome lėčiau nei teoriškai leido mašina.

Jei kalbėsime apie 2018 metus, tai mums sutrukdė patikimumo problemos, o taip pat – nesėkmingi sprendimai, kuriuos mes priėmėme, kai į trasą išvažiavo saugos automobilis. Taigi, mes jau ruošiamės išvykimui į Austriją, kur, galbūt, parodysime aukštus rezultatus, geresnius nei per praėjusius du sezonus“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778