J. Buttonas: ar pamatysime kovą dėl titulo? (6)

J. Buttonas: ar pamatysime kovą dėl titulo?
logo Kovo 25 d. 15:50, McLaren

2009 metų „Formulės-1“ pasaulio čempionas Jensonas Buttonas kalbėjo apie favoritus kovojant dėl 2021 m. sezono pasaulio čempino titulo...

Jensonas Buttonas: „Šiais metais Lewisas kartu su „Mercedes“ komanda pasiliks favoritais. Pastaruosius septynerius metus, kai buvo pradėtos naudoti hibridinės jėgainės, jie užtikrintai laimėdavo nesunkiai, bet šiais metais Hamiltonui teks rimtai pakovoti. Manau, kad jis pats dėl to tik džiaugiasi. Jis turi neblogą ekipos partnerį – Valtteri Bottas yra gana pajėgus, tačiau kai kovoje dėl čempiono titulo kovoja dar vena komanda, tai daro lenktynes kur kas įdomesnėmis.

Manau, kad Lewiso pagrindiniu varžovu šiais metais taps Maxas Verstappenas, todėl visi su nekantrumu laukia pirmojo etapo. „Mercedes“ turi turiningą pergalių patirtį, bet ją turi ir „Red Bull“ – jie taip pat kažkada vieną po kito iškovojo 4 pasaulio čempionų laurus. Jei jie šiemet sugebės lygiomis pakovoti dėl pergalės, tai bus labai gerai – tiek „Formulei-1“, tiek sirgaliams, tiek čempionato dalyviams.

Net jei jūs esate Lewiso fanas, vis tiek norisi, kad jis titulą iškovotų įtemptoje kovoje. Iki šiol manau, kad Hamiltonas turi gerus šansus šiais metais iškovoti aštuntą pasaulio čempiono titulą ir taps pačiu sėkmingiausiu lenktynininku per visą „Formulės-1“ istoriją.

Aš labai aukštai vertinu Maxą Verstappeną. Jis turi puikų gamtos duotą greitį, jis yra viename lygyje su Hamiltonu, o stabilumo trūkumą galima paaiškinti nepakankamai konkurencingu bolidu – Maxas iš jo išspausdavo viską, kas įmanoma. Pastaruosius dvejus metus tai ir buvo pagrindinė problema.

Kai Verstappenas atėjo į „Formulę-1“, jis buvo labai greitas, bet daug klysdavo. Dabar situacija pasikeitė. Maxas daug ko išmoko ir prie geros mašinos vairo galėtų rimtai pasipriešinti Lewisui. Man patinka jo stilius, kaip agresyviai jis atakuoja, kaip bolidą vairuoja trasoje. Kartais atrodo, kad jo manevrai gali nesuveikti, bet Maxui viskas išeina“.


Komentarai (6)
RSFerrari
IP: 8618d61 | 03/26 07:59 Atsakyti
Kovos nebent Hamiltonas prieš savo beribį ego.
mariusis
IP: 7ad5add | 03/25 19:45 Atsakyti
accadia
03/25 17:51

Mes visi namie prasėdėjom prie teliko tuo metu, jis tai Turkijoje suvažiavo. Kaip gavosi,čia kita istorija ;)

Komentaras iš tos serijos, kažkas dabar uždirbinėja milijonus, o tu čia tik parašei komentarą 😉
accadia
IP: f107a30 | 03/25 17:51 Atsakyti
Maxpenys
03/25 17:09

Aha, labai gerai Turkijoje išėjo :D

Mes visi namie prasėdėjom prie teliko tuo metu, jis tai Turkijoje suvažiavo. Kaip gavosi,čia kita istorija ;)
Maxpenys
IP: fb2c35d | 03/25 17:09 Atsakyti
Aha, labai gerai Turkijoje išėjo :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas