J. Buttonas: F. Alonso grįš į F-1 visiškai kitoks

J. Buttonas: F. Alonso grįš į F-1 visiškai kitoks
logo 2020 Lapkričio 19 d. 20:00, McLaren

Buvęs F-1 lenktynininkas J. Buttonas tiki, kad anuomet į save susikoncentravęs F. Alonso dabar yra panašus į žmogų, kuriam svarbi komanda, nes per metus, per kuriuos buvo nutolęs nuo F-1 pasaulio, subrendo ir yra pasiruošęs savo antrajam debiutui F-1 būdamas jau kitu žmogumi. 

J. Buttonas ir F. Alonso trejus metu buvo komandos draugai „McLaren'e“, kartu išgyvenę vieną blogiausiu laikomo komandos dalyvavimo čempionate periodą. 39-erių metų vyras šiais metais atlikinėja bandymus su „Renault“ bolidu ir ketina grįžti kaip geriausiai pasiruošęs veteranas, nusiteikęs atsiduoti įgyvendinamam projektui.

J. Buttonas palygino ispano sugrįžimą su Kimi Raikkonen'u - suomiu, kuris pasitraukė iš sporto, 2010-siais ir 2011-iais metais, prieš grįždamas dar dešimtmečiui į aukščiausiąjį lygį.

„Kimi pasitraukė iš F-1 pasaulio ir praleido keletą metų toli nuo jo, kol galiausiai suprato, koks tai puikus sportas. Tai neabejotinai padėjo jam ir, manau, Fernando sugrįžti į sportą esant geresnėmis savo versijomis. Nesvarbu, ar jis grįš patobulinęs kai kuriuos savo lenktynininko įgūdžius, ar savo komandinio darbo sugebėjimus, esu tikras - jis tikrai bus kitoks nei tas Fernando, kuris paliko šį sportą", - pasakojo britas. 

„Bus įdomu pamatyti, nes tas „Fernando“, kurį pažinojome prieš ketverius ar trejus metus, savo komandoje nenorėtų nei vienas lenktynininkas, tačiau dabar, mano nuomone, jis yra tapęs lenktynininku, kuriam svarbi komanda, ir supranta, kad tai kertinis sėkmės faktorius“, - pridėjo 2009-ųjų metų F-1 čempionas. 

Kitais metais „Renault“ taps „Alpine“, o sugrįžęs F. Alonso taps komandos lyderiu ir savo patirtimi dalinsis su E. Oconu, D. Ricciardo išvykus į „McLaren“. Prasidėjus kitų metų sezonui F. Alonso kirsdamas trasos starto liniją ne tik pradės savo 312-ąsias lenktynes, bet sieks „papildyti“ savo 97 iškovotų podiumų ir 32 pergalių lenktynėse rezultatą. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778