J. Buttonas neatmeta, kad gali tapti komandos vadovu (2)

J. Buttonas neatmeta, kad gali tapti komandos vadovu
logo Gegužės 17 d. 12:03, Extreme E

Jensonas Buttonas neatmeta, kad ateityje jis gali tapti vienos iš „Formulės-1“ komandos vadovu, nors supranta, koks sudėtingas yra toks darbas.

Šiuo metu 2009 m. pasaulio čempionas bendradarbiauja su „Williams“ patarėjo statusu, nes bÅ«tent šioje komandoje prasidėjo jo karjera „Formulėje-1“. Be to, Buttonas atlieka eksperto vaidmenį „Sky Sports“ televizijos kanale ir reguliariai lankosi GP etapuose, o taip pat turi savo komandą JBXE, lenktyniaujančią „Extreme E“ serijoje.

Programoje „Ask Me Anything“, kurią parengė „Williams“ spaudos tarnyba, atsakydamas į sirgalių klausimus, J. Buttonas sakė: „Tapti F-1 komandos vadovu? Manau, kad tai labai sudėtingas darbas, kuris numato nuolatinius ginčus su kitų komandų vadovais – kas žino, ką mums ruošia ateitis?

Manau, kad kol kas esu labai jaunas, turiu labai daug kitokių reikalų, kuriais noriu užsiimti, tačiau neatmetu, kad vieną kartą tokia diena išauš“.

Taip pat Jensonas Rubensą Barrichello, su kuriuo kartu važiavo „Brawn GP“ komandoje, pavadino labiausiai neįvertintu lenktynininku, su kuriuo jam teko kartu darbuotis karjeros „Formulėje-1“ metais: „Manau, kad tokiu lenktynininku buvo Rubensas, todėl, kad jis išsiskyrė neįtikėtinai aukštu inžineriniu pasirengimu. Šioje srityje niekas negalėjo su juo lygintis, o man buvo labai naudinga važiuoti su juo vienoje komandoje ir bÅ«ti jo partneriu.

Aš taip pat paminėčiau Keviną Magnusseną – visi dabar mato, ką jis sugeba, sutikite su tuo. Jis yra labai greitas lenktynininkas ir tokiu buvo nuo pat pradžių. Manau, kad tuo laikotarpiu, kai mes buvome komandos draugais, sunkiausia Kevinui buvo susitvarkyti su psichologiniu krÅ«viu, kuris yra bÅ«dingas mÅ«sų sportui“.

Jensonas Buttonas
Pilotas: Jensonas Buttonas 2022 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 42 m.
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kaimietisdmc
IP: 97dfe72 | 05/18 10:26 Atsakyti
Nemanau, kad visada buvo tinkamoj vietoj. Visada rode gerus rezultatus, bet daug metu praleido lavoninej Hondoj ir labai prastoj hybrid era McLaren.

BAR vaziavo labai gerai, su Brawn super pasiseke bet savo sansa isnaudojo puikiai. McLaren su Lewis taip pat puikiai suvaziavo.

Dabar ziurint butu buve geriau likti Brawn/Mercedes, gal iki hybrid era butu patraukes, shumacheri iveikes (neabejoju) ir gaves super mersa hybrid eroj. Nors tuo metu pereiti i McLaren atrode logiskas sprendimas.
Null
IP: 5632b38 | 05/17 22:21 Atsakyti
Zmogus kuris visada buna tinkamoje vietoje tinkamu metu. Lauksim
×

TOP naujienos