J. Buttonas tiki M. Schumacherio sėkme „Formulėje-1“

J. Buttonas tiki M. Schumacherio sėkme „Formulėje-1“
logo Sausio 16 d. 14:45, LAT Photo

Legendinio „Formulės-1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio sūnus Mickas Schumacheris kitą sezoną debiutuos F-1 čempionte, kur atstovaus „Haas“ ekipai.

Jensonas Buttonas, kuriam praeityje teko lenktyniauti su Micko tėvu Michaeliu, džiaugiasi jaunojo vokiečio šansu debiutuoti „Formulėje-1“ ir tiki, kad jis turėtų nustebinti šio sporto fanus.

„Džiaugiuosi, kad Mickui suteiktas šansas debiutuoti „Formulėje-1“. Jis atrodo labai malonus aikinas. Mickas daug ir sunkiai dirba, todėl nekantrauju pamatyti jį prie „Haas“ bolido vairo lenktynių metu.

Jo komandos draugas Nikita Mazepinas sulaukia daug neigiamų reakcijų žiniasklaidoje, tačiau pats Schumacheris yra visiška jo priešingybė. Manau, kad būtent vokietis bus šios komandos žvaigždė.

Tikiu, kad Mickui patekimas į „Formulę-1“ yra svarbus ne tik dėl asmeninės sėkmės, bet ir galvojant apie tai, ką šiam sportui davė jo tėvas. Neabejoju, kad jis norėtų apie tai pasikalbėti su Michaeliu, bet dabar to padaryti, turbūt, neįmanoma“, – kalbėjo J. Buttonas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos