J. Buttonas: tikrojo bolido potencialo dar neatskleidėme (42)

J. Buttonas: tikrojo bolido potencialo dar neatskleidėme
logo 2011 Vasario 19 d. 21:43, McLaren
Po šiandien vykusių „Formulės-1“ bandymų Barselonos (Ispanija) trasoje, Jensonas Buttonas pripažino, jog dėl dažnai gendančio bolido, „McLaren“ ekipa praranda daug svarbaus laiko.
Nei britui, nei jo komandos draugui Lewisui Hamiltonui, kol kas nepavyko nuvažiuoti tokių distancijų, kokias įveikė jų varžovai. Dėl šiandien patirtų techninių gedimų, J. Buttonas didžiąją dienos dalį praleido garaže, o vėliau išvažiavęs į trasą įveikė tik 54 ratus.
„Mes neįveikiame tokių distancijų kokių norėtume. Jei neklystu, rodos vakar nuvažiavome daugiausiai ratų – 77. Mes bandome naują bolidą ir šiuo metu pagal įveiktus kilometrus atsiliekame nuo daugelio komandų. Tai nėra gerai ir mes tai suprantame. Tikimės, jog per likusias dvi bandymų dienas neturėsime problemų su atsarginėmis dalimis bei bolido patikimumu“, - teigė J. Buttonas.
„Svarbu yra ne tik nuvažiuoti kuo daugiau kilometrų, bet ir tinkamai sureguliuoti bolidą. Kol kas į trasą išvažiuodavom tik tam, kad patikrinti, jog viskas gerai veikia, tad automobilio reguliavimui paprasčiausiai neturėjom daug laiko“, - pridūrė britas.
J. Buttonas taip pat pareiškė, jog šiuo metu yra labai sunku nusakyti tikrąjį „McLaren“ bolido greitį bei varžovų pajėgumą.
„Seniau viskas buvo paprasčiau. Tuo tarpu dabar, sunku pasakyti kas yra stipriausias, nes nežinome kas kokią programą vykdo bei kokias padangas naudoja. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į pastovumą. Būtent čia galima pastebėti kas turi gerą bolidą. „Ferrari“ ekipa atrodo stipriai, tačiau ir kiti nuo jų nedaug atsilieka. Netgi „Toro Rosso“ demonstruoja gerą tempą važiuojant ilgokas distancijas. „Red Bull“ atrodo stiprūs, bet ne tokie stiprūs kaip „Ferrari““, - kalbėdamas apie varžovus sakė J. Buttonas.
„Kurioje vietoje randamės mes, sunku pasakyti. Mums dar reikia įveikti daug ratų, kad atskleistume tikrąjį bolido potencialą“, - pridūrė britas.
Sportininkas taip pat gynė komandos sprendimą, naująjį bolidą atvežti tik į antruosius bandymus, teigdamas, kad taip ekipa galėjo skirti daugiau laiko naujų idėjų bei technologijų užbaigimui.
Sekmadienį ir pirmadienį Barselonos trasoje „McLaren“ bolidą toliau bandys L. Hamiltonas.

Komentarai (42)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
BigUns
| 02/21 23:26 Atsakyti
Manvyduk >> jei tu vis dar tiki, kad Lewisyte laimejo talento deka, tai kelia duot reik tamstelei :)
Manvydas
| 02/21 22:58 Atsakyti
BigUnse, tas tavo terminas sintetinis turbut tik tavo vaizduotej... Nesigincysiu su tavim, kaip sakoma: duok durniui kelia ;) No more comments...
DraculaLTU
| 02/21 18:25 Atsakyti
redspydai, jei savo poste neteisybiu prirasiau, tai kada sutikes mane, leisiu barzda apspjauti. Taigi smaikstuoli...Tu gal geriau paskaityk ciulpedros komentara, po sumakerio vieno is pasirodymu minkstomis padangomis ir tada suprasi, kas sio sezono cempionas pataps. Komentaras ten vienas is pirmuju. Gal net ir pirmas
BigUns
| 02/21 11:07 Atsakyti
pradedi primint* ner EDIT todel gavos 3 postai. gg senovinis f-1.lt formatas:/
BigUns
| 02/21 11:06 Atsakyti
red_speed>> na o tu pradedi primeni Mclarerinius, kurie moka tik stumt:/. Ir ne, man i lygia kova nusispjaut. Man geriausias sezonas buvo 2004, kai triuskinom visus. Bet koks Ferrari fanas pripazins kad tai geriausias visu laiku Ferrari sezonas. Tau ziu patinka itempta kova, kai laimi arba pralosi atstitiktinumo, o ne skillo deka. Nesmerkiu taves uz tai, bet ir tu neturi teises smerkt mane uz tai kad as noriu jog Ferrari lenktu visus ir visada vienu ratu. Kas liecia Alonso, as ant jo NIEKAD nestumiau. Zmogus viska pasieke savo talentu, pradejo zemai(nuo Minardi) ir uzkilo i virsu. ne kaip Lewisyte, viska gavo deka pazinciu, savo rases ir paso. Jei tu to nematai, tai cia ne mano beda.
BigUns
| 02/21 11:00 Atsakyti
Manvydas>> as niekinu tik sintetinius lenktyninkus tokius kaip lewisyte. Jis butu skrides is F1 po pirmo sezono, bet kadangi jis yra afrobritas (F1 - britu valdomas sportas, jame daugiausiai britu komandos) + deniso biciulis (tiesus kelias i top komanda kaip pilotas nr1) + melagis (uzpraitu metu Melburnas) + pasikeles kaip niekas kitas F1, del siu priezasciu jis vis dar yra cia ir kol jis bus cia, tol as ji niekinsiu. Pries kitus pilotus as neturiu nieko pries.
Manvydas
| 02/21 06:57 Atsakyti
BigUnse, as ne mclarenistas ;DD tiesiog ant ju nestumiu ir tiek, bent jau ant hamiltono, zinok, asmeniskai tau sakau kad esu Schumacherio ir Ferrari fanas. Bet tai nereiskia kad reikia niekinti visus likusius lenktynininkus.
red_speed
| 02/21 00:23 Atsakyti
DraculaLTU > : )))) ... nea, hamiltonui neteks .. pafetas su praeitu metu skarbonke jau cempionu paskelbtas .. gali seis metais daugiau ir nekomentuoti : )) ... BigUns > na tikrai esi makliavotas .. kalbi vejus kaip koks dracula : ))) ... jei ka, tai fanui nieko ner geriau, kai komanda laimi lygioje kovoje .. kai pranasumas 1+s .. hmmm .. pergale, bet ne tokia maloni ... o fanatizmas .. pats pamastyk ar tai geriai .. o ir rasizmas yra dunduku reikalas .. o ir turbut ant kokio FA varei kai pastarasis uz renuskes leke ... bet dabar jam giesmes giedi .. na kaip fa fanai dabar ferruose neimato nei fia, nei mafia : )))
BigUns
| 02/20 21:37 Atsakyti
Manvydas >> kuo maziau Ferrari fanu, tuo geriau ane? Tipiskas mclarerinio mastymas. Nesugeba nugaleti loginio mastymo kovoje, tai geriau oponenta uzsciaupt. red_speed >> nusiimk sidabrinius akinius, ba jau pradedi gasdinti:). Is pradziu sakai, kad nori greitu Mcliu (tikras scuderia fanas nori matyt McCheeaterius toli toli uodegoje, netiki? uzsuk i TSN), o ir dabar as blogas, kad Mcliu fanams isaiskinau Lewsytes kilmes paslaptis...
DraculaLTU
| 02/20 21:01 Atsakyti
Vel teks Hamiltonui su gelda visus lenkti...
×

TOP naujienos