J. Buttonas: „Williams“ komandoje V. Bottui būtų komfortiškiau

J.  Buttonas: „Williams“ komandoje V. Bottui būtų komfortiškiau
logo 2021 Liepos 29 d. 10:29, McLaren

Mercedes“ kol kas neapsisprendė su Lewiso Hamiltono partneriu kitiems metams. Sklando kalbos, kad Valtteri Bottas bus priverstas užleisti savo vietą George'ui Russellui ir karjerą gali pratęsti arba „Alfa Romeo“, arba „Williams“ komandoje. „Williams“ ekipos patarėjas, 2009 m. pasaulio čempionas Jensonas Buttonas mano, kad Bottas labai gerai papildytų komandą iš Growo.

Jensonas Buttonas: „Sezono pabaigoje baigiasi tik kai kurie kontraktai, bet aš abejoju, kad kitais metais sulauksime rimtų permainų. Gali būti, kad permainos palies tik „Mercedes“ ir „Williams“ komandas- George'as pereis į „Mercedes“, o Valtteri sugrįš į „Williams“.

Bottas jau yra dirbęs Growe. Jam gali būti skaudu pereiti į ekipą, kuri nedalyvauja kovoje dėl labai aukštų pozicijų, bet tokio lygio lenktynininko pasirodymas mums būtų naudingas. Valtteri turi didelę patirtį. Gali būti, jog jis vėl atrastų save, pasijustų komfortiškiau psichologine prasme. Be to, jis lenktyniautų komandoje, kurioje nebūtų Lewiso Hamiltono.

Mano galva, „Mercedes“ komandą tenkino, kad Valtteri anksčiau nebūdavo pats greičiausias., bet stabiliai uždirbinėdavo taškus už 2 ar 3 vietas. Tai leisdavo „Mercedes“ užtikrintai iškovoti Konstruktorių taurę. Šiais metais jis lenktyniauja kiek blogiau ir komanda negauna tokio didelio taškų skaičiaus, prie kokio ji yra pripratusi – gal būt jie dėl to ir ieško kito sportininko 2022 m. sezonui.

Kadangi aš lieku „Williams“ komandos nariu, mums bus liūdna išsiskirti su George'u, bet mes suprantame, kad privalome jį paleisti, jei jis gaus šansą lenktyniauti „Mercedes“ sudėtyje.

Yuki Tsunoda
Pilotas: Yuki Tsunoda 2023 sezono taškai:
Komanda: AlphaTauri Amžius: 22 m.
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2023 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392