J. Capito ateityje M. Schumacherį norėtų matyti „Williams“ komandoje

J. Capito ateityje M. Schumacherį norėtų matyti „Williams“ komandoje
logo 2021 Spalio 20 d. 22:01, Haas / LAT Photo

Williams“ vadovas Jostas Capito neslepia, kad ateityje norėtų matytį Micką Schumacherį savo komandoje.

Vokietis šiemet debiutavo „Formulėje-1“ ir atstovauja „Haas“ ekipai. Tiek pastaroji, tiek „Williams“ jau yra patvirtinusios pilotų sudėtis kitų metų sezonui, bet J. Capito neslepia, jog norėtų M. Schumacherį ateityje matyti savo komandoje.

„Mano nuomone Mickas šiemet puikiai atlieka savo darbą. Jam tai pirmas sezonas F-1, bet su daugeliu dalykų jis gerai susitvarko. Mickas tikrai yra tas žmogus, kurį verta toliau stebėti. Jis puikus vaikinas ir tikrai vertas tokio bolido, su kuriuo galėtų kovoti dėl pergalių. Esu tikras, kad anksčiau ar vėliau tai įvyks. O jei tai įvyktų jam pilotuojant „Williams“ bolidą, būtų dar geriau“, - sakė J. Capito.

„Williams“ komandos, M. Schumacherio ir jo atstovaujamos „Haas“ ekipos šį savaitgalį laukia JAV GP lenktynės Ostino trasoje. Po puikaus pasirodymo Turkijoje, kur vokietis kvalifikacijoje sugebėjo patekti į antrą važiavimų dalį, sportininkui bei „Haas“ komandai motyvacijos Amerikoje tikrai netruks.

„Žinoma, džiaugiausi dėl Micko, kad jam pavyko tai padaryti, bet taip pat ir dėl visos komandos, nes trasoje turėjome labai nedaug įvykių. Tai parodė, kad pasitaikius progai, galime tai tinkamai išnaudoti“, - sakė „Haas“ vadovas Guentheris Steineris.

„Manau, kad tai turės įtakos komandai artimiausiose lenktynėse. Atgavome pasitikėjimą savo jėgomis, kurios galbūt per metus išseko. Tikiuosi, kad šiemet dar pasitaikys tokių gerų akimirkų.“

Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2024 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0