J. Capito: esame pajėgūs pakartoti „McLaren“ pažangą (3)

J. Capito: esame pajėgūs pakartoti „McLaren“ pažangą
logo Kovo 06 d. 13:07, Williams

McLaren“ komanda pasiekė ryškios pažangos pastaraisiais metais – jei 2017 m. sezoną Wokinge įsikūręs kolektyvas užėmė 9 vietą Konstruktorių įskaitoje, tai praėjusius metus – trečioje vietoje. „Williams“ komandos vykdomasis direktorius Jostas Capito yra įsitikinęs, kad jų komanda taip pat yra pajėgi pasiekti tokios pažangos, kokią padarė „McLaren“.

Jostas Capito: „Manau, kad „McLaren“ padarė fantastinį darbą per pastaruosius metus, tačiau nematau priežasčių, kodėl negalėtumėm pakartoti jų kelio, nes dabar mes tam turime absoliučiai viską. Dabar neįmanoma pasakyti, kiek mums tam prireiks laiko – 2, 3, ar keturių metų, bet esu visiškai įsitikinęs, kad galime mažų mažiausiai pakartoti tai, ką padarė „McLaren“.

Vokiečių specialistas yra įsitikinęs, kad naujos investicijos iš savininkų „Dorilton Capital“ pusės, pradės duoti vaisių jau 2022 metais: „Dorilton Capital“ paliko man gerą įspūdį. Jie – labai geri savininkai su teisingu mąstymu ir būtinais resursais, jie labai palaiko mūsų komandą.

Mes „Williams“ pradedame naują erą. 2021 m. apibūdinčiau kaip pereinamuosius metus, kai mūsų tikslas bus tas, kad kuo labiau sumažintumėm atsilikimą nuo pagrindinių konkurentų – „Alfa Romeo“ ir „Haas“. Tačiau pagrindinės pajėgos yra skirtos pasiruošimui 2022 m. sezonui, kuomet įsigalios naujas reglamentas. Būtent kitais metais mes turėsime šansus žengti pirmuosius žingsnius didinat „Williams“ konkurencingumą.

Bet mes išliekame realistais – greitų sprendimų nebūna. Mes kuriame ilgalaikį planą žingsnis po žingsnio, kad didinga komanda sugrįžtų į „Formulės-1“ viršūnę.


Komentarai (3)
Holy
IP: cbdca75 | 03/07 10:48 Atsakyti
Na jei Williams į trečią, dar keliais taškais AlphaTaur daugiau uždirbs, tai raudoniems lieka garbinga 8 vieta :)
DDOD
IP: c362f59 | 03/06 23:30 Atsakyti
Komandoje nelikus Claire, šansą jie turi.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas