J. Capito: G. Russellas – tikras profesionalas (3)

J. Capito: G. Russellas – tikras profesionalas
logo Kovo 02 d. 14:33, Daimler AG

George‘o Russello kontraktas su „Williams“ ekipa baigiasi šiais metais ir sklando kalbos, jog jo perėjimas į „Mercedes“ komandą – tik laiko klausimas. „Williams“ komandos vykdomasis direktorius Jostas Capito pareiškė, kad tokioje situacijoje labai daug kas priklauso nuo komandos.

Jostas Capito: „Pernai George‘as važiavo lenktynėse už „Mercedes“ komandą ir pasijuto kur kas labiau užtikrintas savimi. Jis yra labai atviras vaikinas, reiklus komandai lenktynininkas. Tarp mÅ«sų susiklostę neblogi pasitikėjimo santykiai. Russellas yra tikras profesionalas, o tai retai kada sutiksi jo amžiuje. Esu įsitikinęs, kad kada nors jis taps pasaulio čempionu. PažiÅ«rėsime, kaip vystysis situacija ir ar jis pasiliks „Williams“ sudėtyje kitais metais. Tai daug priklausys nuo komandos progreso ir jos pasiruošimo 2022 metams, kai pasikeis reglamentas“.

Be to, J. Capito pakomentavo ir bÅ«simąjį Micko Schumacherio debiutą: „Debiutiniame sezone Mickas turės labai daug ko išmokti ir parodyti, ką jis sugeba. Sprendžiant iš visko, jis yra pakankamai brandus pagal savo amžių. Tikiuosi, kad jam viskas pasiseks“.


Komentarai (3)
:/
IP: 9fe9338 | 03/03 12:49 Atsakyti
Tavo tevas
03/03 10:30

O buna neprofesionalu vairuotoju, formuleje 1 ?

Maldonado? Mazepinas?
Tavo tevas
IP: fa01fc0 | 03/03 10:30 Atsakyti
O buna neprofesionalu vairuotoju, formuleje 1 ?
×

TOP naujienos