J. Capito: komandos interesai G. Russellui – prioritetas

J. Capito: komandos interesai G. Russellui – prioritetas
logo 2021 Rugpjūčio 15 d. 10:45, Williams

George'as Russellas jau seniai turėjo uždirbti pirmuosius savo taškus „Williams“ komandai – mažų mažiausia, jis jau ne kartą turėjo tokią progą, bet pasinaudoti ja sugebėjo tik per Vengrijos GP, kuriuo užsibaigė pirmoji šių metų sezono dalis.

„Williams“ komandos vadovas Jostas Capito gana aukštai atsiliepia apie profesionaliąsias 23 metų britų lenktynininko savybes ir visų pirma giria George'ą už sugebėjimą atlaikyti presingą.

„Turiu pasakyti, kad aš jo nemačiau tiek motyvuoto, kaip tai buvo Hungaroringe praėjusį sekmadienį prieš lenktynes, kur jis startavo tik iš 17-tos pozicijos, - prisiminė J. Capito interviu oficialiam pasaulio čempionato puslapiui. - Jis tik pasakė: „Atėjo ta diena, kai ketinu aršiai kovoti ir pažiÅ«rėsime, ko galėsiu pasiekti“.

Jis buvo labai ryžtingai nusiteikęs ir susikoncentravęs, net daugiau nei Silverstoune, kur jis kvalifikavosi aštuntas. Matyti tokį jį buvo itin malonu. Po kiekvienos nesėkmės jis tapdavo vis geresniu, beje, profesionalia prasme jis labiausiai augo didelio spaudimo sąlygomis. Kuo didesnis presingas, tuo geriau Russellas važiuoja. Dauguma to neišlaiko, bet jis – visai kitoks sportininkas.

Mes tai matėme ir pernai, kai jis „Mercedes“ sudėtyje pakeitė susirgusį Lewisą Hamiltoną. Tai buvo situacija, kai spaudimas buvo be galo didelis, bet George'as puikiai pasirodė – toks jo požiÅ«ris į darbą.

Jis – labai atviras žmogus, tu matai natÅ«ralias jo emocijas ir jis nebando vaidinti. BÅ«tent toks jis yra. Russellas yra komandinis žaidėjas ir nenori pavesti komandos, o komanda nenori pavesti jo. Komandos interesai jam – pirmoje vietoje. Tai byloja apie jo požiÅ«rį į lenktynes, koks jis yra profesionalus sportininkas.

Jis analizuoja situaciją, galvoja apie tai, ką ji reikš komandai ir ar yra šansų pasiekti sėkmės – GP metu jis tai daro nuolat, nors kiti pilotai to visai neima į galvą. Jis moka įvertinti situaciją apskritai ir tam jam visai nereikia tartis su inžinieriumi“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392