J. Capito: N. de Vriesui nieko nebereikia įrodinėti

J. Capito: N. de Vriesui nieko nebereikia įrodinėti
logo Rugsėjo 13 d. 17:54, Williams Racing

Williams“ vadovas Jostas Capito mano, kad Nyckas de Vriesas Italijos GP lenktynėse parodė ką iš tikrųjų sugeba, tad sportininkui daugiau nieko nebereikia įrodinėti.

Olandas netikėtai praėjusį savaitgalį turėjo pakeisti pagrindinį „Williams“ lenktynininką Alexą Alboną, kuris dėl apendicito atsidūrė ligoninėje.

F-2 ir „Formulės-E“ čempionas N. de Vriesas, po ilgesnės pertraukos vėl sėdęs prie „Williams“ automobilio vairo, kvalifikacijoje greičiu pranoko pagrindinį ekipos lenktynininką Nicholasą Latifį, o sekmadienį vykusiose lenktynėse finišavo devintas ir iškovojo du taškus.

Paklaustas žurnalistų, ar yra dar kažkas, ką turėtų padaryti olandas, kad nusipelnytų vietos F-1, J. Capito atsakė, kad sportininkas jau pademonstravo, ką iš tikrųjų sugeba.

„Ne, jam jau nebereikia nieko įrodinėti. Bet kiek žinau, jis turi įsipareigojimų, ar ne?“, - kalbėjo J. Capito.

„Jis puikiai atliko savo darbą, o aš jį vertinu labai aukštai. Štai kodėl mano lūkesčiai buvo labai dideli ir jis juos viršijo. Tikrai nėra lengva neplanuotai sudalyvauti kvalifikacijoje, po to lenktynėse ir nepadaryti jokių rimtų klaidų. Jam teko gintis, jam teko atakuoti, praleisti greitesnius varžovus ir atlikti sustojimus. Visa tai nėra lengva, bet jis puikiai padirbėjo.“

Paklaustas apie tai, ar N. de Vriesas atstovaus „Williams“ komandai 2023 m., J. Capito atsakė: „Nežinau, paklauskite Nycko kokia yra jo situacija. Patys matėte kokia betvarkė gali kilti pilotų rinkoje. Manęs nedomina hipotetiniai dalykai, mane domina faktai. Jei yra faktai, tada bus ir sprendimas...“

N. de Vriesas yra ne tik F-1 „Mercedes“ komandos, bet ir WEC „Toyota“ ekipos atsarginis lenktynininkas. O „Formulės-E“ čempionate olandas yra siejamas su „Maserati“ komanda.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas