J. Capito: silpniausia vieta – kvalifikacijos

J. Capito: silpniausia vieta – kvalifikacijos
logo Gegužės 18 d. 16:27, Volkswagen

Šiame sezone „Williams“ pilotas Alexas Albonas tik vieną kartą pateko į antrąją kvalifikacijos sesiją, o jo ekipos partneris Nicholas Latifi apskritai nebuvo išÄ—jęs iš pirmos kvalifikacijos dalies. Tokie rezultatai smarkiai kontrastuoja su „Williams“ komandos sportine forma tiek per treniruotes, tiek ir per lenktynes, kuriose Growo komandos pasiekimai nėra jau tokie tragiški.

Alexas Albonas du kartus uždirbo taškų – Australijoje, kur atliko sustojimą boksuose paskutiniame varžybų rate ir Majamyje, kur po Fernando Alonso baudos protokole atsidÅ«rė devintoje vietoje.

„Williams“ komandos vadovas Jostas Capito aiškino, kad kol kas pasirodymas kvalifikacijose yra jų Achilo kulnu.

„Labai sunku pretenduoti uždirbti taškų, jei nuolat startuoji iš 18 ar 19-tos vietos, - pasakojo J. Capito. - Tokiu atveju tau gali padėti tik didelė sėkmė, kažkokie ypatingi įvykiai peletono priekyje. Tuo tarpu lenktyninis tempas ir mašinos efektyvumas su pilnais bakais pas mus visai neblogas.

Alexas Majamyje nuvažiavo gana geras lenktynes, jis yra neįtikėtinas lenktynininkas ir moka tai parodyti. Taip pat jis rodo mÅ«sų bolido galimybes. Lenktynių tempu mÅ«sų automobilis yra visai sulyginamas su vidurinės grupės komandomis. Mums reikia išsiaiškinti su kvalifikacijomis ir tada rezultatai pagerės.

Lenktynėse, panašiose, kokios buvo Majamyje, visko gali atsitikti, todėl visų pirma mums reikia vengti nemalonumų. Manau, kad sportininkams yra nelengva surasti balansą: neatakuoti beatodairiškai, bet ir nevažiuoti per daug ramiai, o skirtingais momentais elgtis teisingai. Ir čia Alexas yra gana geras“.

Capito pridÅ«rė, kad silpni rezultatai - „Williams“ dabar yra paskutinėje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje - nesugadino komandos nuotaikos.

„Visus labai nuvilia, kad treniruotėse mes patenkame į dešimtuką, o kvalifikacijose nusiritame dešimčia pozicijų žemyn. - sakė J. Capito. - Bet čia svarbu išsaugoti motyvaciją ir tęsti kovas. Manau, kad mÅ«sų komanda ne vieną kartą įrodė, kad ji niekada nepasiduos. BÅ«tent tai mums leidžia judėti į priekį“.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2022 sezono taškai: 3
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Alexanderis Albonas
Pilotas: Alexanderis Albonas 2022 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 2022 m.
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas