J. Capito: VW negaištų laiko veltui, jei nebūtų rimtai susidomėjusi F-1 (4)

J. Capito: VW negaištų laiko veltui, jei nebūtų rimtai susidomėjusi F-1
logo 2021 Lapkričio 27 d. 14:18, Red Bull

Williams“ vadovas Jostas Capito mano, kad „Volkswagen“ grupė negaištų laiko veltui, jei nebūtų rimtai susidomėjusi dalyvavimu „Formulėje-1“.

Vokietį su automobilių gamintoju sieja geri ryšiai. Specialistas praeityje vadovavo VW komandai pasaulio ralio čempionate (WRC).

Jau kurį laiką sklando kalbos, kad VW grupė yra rimtai susidomėjusi dalyvavimu F-1. Manoma, kad 2026 m., kai įsigalios naujas variklių reglamentas, į čempionatą gali įžengti net du VW grupei priklausantys prekiniai ženklai - „Porsche“ ir „Audi“.

„Manau, kad daug kas priklausys nuo reglamento. O variklio reglamento, kaip žinote, dar nėra“, - sakė J. Capito, paklaustas apie VW susidomėjimą dalyvavimu F-1.

„Jie jau dalyvavo susitikimuose, kurių metu buvo aptarinėjamas naujas reglamentas. Nemanau, kad jie švaistytų laiką, jeigu jų tai nedomintų. Jie tikrai nesiųstų aukštas pareigas užimančių atstovų į susirinkimus. Bet kaip jau sakiau, daug kas priklausys nuo to, koks bus galutinis reglamentas. Jeigu juos tai tenkins, jie greičiausiai kreipsis į valdybą ir prašys sprendimo.“

Minėti „Porsche“ ir „Audi“ jau yra siejami su keliomis F-1 komandomis. Ne taip seniai buvo pasklidusios kalbos, kad „Audi“ gali įsigyti „McLaren“, o „Porsche“ bendradarbiauti su „Red Bull“.

J. Capito mano, kad VW būtų sunku įžengti su savo komanda.

„Žinau, kad su žinoma komanda visada yra sunku, ypač su komanda iš Vokietijos, kuriai galioja įvairios sąjungos taisyklės. Dalyvauti su tokia komanda būtų tikrai sunku. Štai kodėl „Audi“ Le Mano projektui pasirinko „Joest“. Tas pats ir su BMW. Nes turėti nuosavą komandą yra labai sunku. Nežinau, bet mano manymu, yra paprasčiau, kai ta komanda yra įsikūrusi kitur.“

„Kalbant apie VW grupę, praeityje jie naudojo skirtingas strategijas. Pavyzdžiui, ralio komanda buvo gamyklinė ekipa. Tuo tarpu „Porsche“ ir „Audi“ naudodavosi kitų paslaugomis. Aš nedalyvauju diskusijose, tad man sunku komentuoti jų situaciją. Bet jiems yra svarbu priimti tinkamą sprendimą.“


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Irmazas
IP: 16822c7 | 11/28 08:43 Atsakyti
Greičiausiai tik žiniasklaida neturėdama ką veikti provokuoja ta menamą domėjimasi f1
ddt
IP: 21ec4ad | 11/28 00:10 Atsakyti
Helis
11/27 22:36

Dar ankstyvais 200x metais apie VW atėjimą kalbėta. Kažkaip neįtikinamai skamba, kai vos ne du dešimtmečius "domisi" bet neikaip neprisiįuošia.

Per tą laiką ir priežastis buvo įvardinta, kodėl į F1 neatėjo o iš WRC išėjo, gal jau pamiršai. Tai vadino "dieselgate"
Helis
IP: 7d58bd4 | 11/27 22:36 Atsakyti
Dar ankstyvais 200x metais apie VW atėjimą kalbėta. Kažkaip neįtikinamai skamba, kai vos ne du dešimtmečius "domisi" bet neikaip neprisiįuošia.
Rasytojelis
IP: 358a364 | 11/27 15:05 Atsakyti
Domėtis galima visa gyvenima, o daryti yra kita
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas