J.-E. Vergne: tai buvo geriausios mano varžybos

J.-E. Vergne: tai buvo geriausios mano varžybos
logo 2012 Spalio 14 d. 13:41, Toro Rosso/Getty Images
Pirmajame dešimtuke šiandien finišavęs Jeanas-Ericas Vergne pareiškė, jog Korėjoje vykusios varžybos buvo geriausios jo lenktynės debiutiniame F-1 sezone.
Startavęs iš šešioliktos pozicijos, „Toro Rosso“ pilotas finišo liniją kirto aštuntas. Tai trečias kartas kai čempionato naujokas šiemet iškovojo taškų.
„Esu labai, labai laimingas. Tai buvo geriausios mano varžybos šiemet. Abiejų sudėčių padangos dėvėjosi mažai, tuo tarpu bolidas dirbo gerai“, – po lenktynių kalbėjo prancūzas.
„Varžyboms artėjant prie pabaigos man pranešė, jog mano komandos draugas turi problemų. Tačiau tai, jog aš ir Danielis šiandien iškovojome taškų yra fantastiškas rezultatas komandai.“
„Visi savaitgalį dirbo sunkiai, kad pagerintų bolidą. Panašu, jog progresuojame, tuo tarpu ši trasa tiko mūsų automobiliui. Panašaus pasirodymo galime tikėtis ir Indijoje.“
Priešingai nei J.-E. Vergne, kitas „Toro Rosso“ pilotas Danielis Ricciardo turėjo kovoti ne tik su varžovais, bet ir su iškilusiomis problemomis.
„Likus 10 ratų išlėkiau iš trasos trečiame posūkyje. Visų pirma pamaniau, jog sugedo važiuoklė, kadangi bolidas staiga pasuko į kairę ir aš jo negalėjau sustabdyti“, – sakė australas.
„Nepaisant to, kad bolidas vis norėjo sukti į kairę, supratau, jog galiu tęsti lenktynes. Deja, tai man kainavo aštuntą vietą. Gerai tik tai, kad ji atiteko mano komandos draugui.“
„Esu patenkintas, jog net ir turėdamas problemų sugebėjau iškovoti taškų. Komandai ši diena tikrai buvo gera.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0