J.-E. Vergne‘as: praradus vietą F-1, prireikė trijų metų, kad atsigaučiau (2)

J.-E. Vergne‘as: praradus vietą F-1, prireikė trijų metų, kad atsigaučiau
logo 2020 Vasario 01 d. 14:27, Getty Images

Jeanas-Ericas Vergne‘as pasidalino prisiminimais apie savo gyvenimą po to, kai prarado vietą „Formulėje-1“ ir buvo priverstas ieškotis darbo kitur.

Prancūzas F-1 debiutavo 2012 metais ir tris metu atstovavo „Red Bull“ dukterinei ekipai „Toro Rosso“. Po trijų metų buvo atisakyta J.-E. Vergne‘o paslaugų. Jo vietą komandoje užėmė Maxas Verstappenas.

„Į komandą atėjau būdamas „Red Bull“ programos nariu. Pirmieji metai buvo labai sunkūs. Galva buvo pilna įvairiausių minčių. Galvojau, kad įveiksiu visus trasoje, laikiau save karaliumi. Bet pirmi metai man buvo tikrai labai sunkūs“, - prisiminimais dalinosi J.-E. Vergne‘as.

„Žmonės į mane žiūrėjo kaip į neigiamą personą - visada nepatenkintą. Tiesa, taip ir buvo. Man prireikė daug laiko, jog suprasčiau, kad turiu daugiau šypsotis. Tris metus nesišypsojau. Žmonės į mane žiūrėjo kaip į tipinį prancūzą su savo nuotaikomis.“

„Po kurio laiko sulaukiau skambučio ir man buvo pasakyta, kad komandai mano paslaugų nebereikia. Buvo labai sunku. Tai buvo lyg bomba, sunaikinusi visas mano svajones.“

„Kai pasitraukiau iš F-1, nebeturėjau pinigų. Buvau kvailas ir išleidau visus savo pinigus. Uždirbdavau nedaug. Žmonės galvoja, kad visi F-1 pilotai gauna didžiulius atlyginimus, bet tai netiesa. Bet tuo metu jaučiausi lyg būčiau milijonierius, tad išleidau visus savo pinigus.“

Praradęs vietą F-1, prancūzas atsidūrė „Formulės-E“ čempionate, kuriame po kelių metų iškovojo du čempionų titulus iš eilės.

„Man tai buvo puiki proga imtis pokyčių gyvenime. Prireikė trijų metų, kad viskas grįžtų į normalią būseną. Ne normalų gyvenimą, bet normalų mentalitetą.“


Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
| 02/05 11:18 Atsakyti
fnatic
02/01 14:33

Šaunuolis kad susitupėjo. Lance Strollas niekada nepasieks tokio lygio. Įtariu vis dar su Massa pasodintai vienoj komandoj - tas 1.5 sek užkrautų pinigų maišiukui.

https://www.racefans.net/2019-f1-season/2019-f1-statistics/2019-f1-qualifying-data/ - kokios 1,5 sek.? Nuo Perez kvaloj atsilieka vidutiniškai 0,15 sekundės, kablelį gal ne ten padėjai. Aš nesiginčinu, kad Stroll nėra kažkoks tai super talentas, bet jei stumt, tai bent jau pagrindo tam reik turėt. Va, koks Nissany tai liuosiai sekundėm atsilikimą skaičiuoja. Stroll visai padorus pay-draiveris.
fnatic
| 02/01 14:33 Atsakyti
Šaunuolis kad susitupėjo. Lance Strollas niekada nepasieks tokio lygio. Įtariu vis dar su Massa pasodintai vienoj komandoj - tas 1.5 sek užkrautų pinigų maišiukui.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas