J. Herbertas: klausimas, ar G. Russellas išlaikys spaudimą

J. Herbertas: klausimas, ar G. Russellas išlaikys spaudimą
logo 2021 Rugsėjo 20 d. 10:48, Williams

Nuo kitų metų George'as Russellas lenktyniaus „Mercedes“ komandoje, kur taps Lewiso Hamiltono komandos partneriu. Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Johnny Herbertas, dabar kaip ekspertas bendradarbiaujantis su „Sky Sports“, mano, kad pagrindinis klausimas yra tas, ar išlaikys George'as spaudimą, susijusį su viltimis, kurias į jį deda pasaulio čempionų komanda.

„Supranta, kad Russellas yra geras lenktynininkas, jis tai jau parodė „Williams“ sudėtyje ir „Mercedes“, kurioje važiavo vienas lenktynes, - kalbėjo J. Herbertas. - Bet tada jis pakeitė Hamiltoną viename etape, o dabar jam teks būti Lewiso partneriu visą sezoną, o tai jau visai kitokia užduotis. Būti tokių sportininkų kaip Hamiltonas ar Verstappenas komandos draugu yra be galo sunku.

Žinoma, Hamiltonui Russellas bus stipriu varžovu, nes jis jau kelis sezonus lenktyniauja gerai ir gana stabiliai. Bet ar George'as sugebės išlaikyti tą presingą, kuris jam yra garantuotas „Mercedes“, nes ši komanda yra visai kitokia nei „Williams“.

Dabar jis turi kur kas lėtesnę mašiną, todėl ir pageidavimų lygis yra kur kas mažesnis. „Mercedes“ iš tavęs laukia, kad tu rodysi labai gerus rezultatus visose sesijose, tau nuolat primins, jog tu turi būti tik priekyje, o visa tai aplink sportininką sukuria rimtą spaudimą.

Hamiltonas yra geras vien dėl to, kad pasižymi stebėtinu stabilumu, jis pateisina aukštus lūkesčius – tai, ko iš jo laukia komanda. Lewisas visada rodo tik aukštus rezultatus. Paimkime, pavyzdžiui, Valtteri Bottą: kiek mes žinome, jis taip pat yra labai greitas pilotas, bet vien to neužtenka – dar reikia būti ir labai stabiliu.

Pažiūrėkite į Pierre'ą Gasly, kuris neblogai tvarkėsi „Toro Rosso“, po to jį pervedė į „Red Bull“, kur jam nepavyko lenktyniauti stabiliai, dėl to jis vėl atsidūrė „AlphaTauri“. Ten jis dabar gerai važiuoja kiekvieną etapą ir rodo gana stabilius rezultatus.

Todėl klausimas lieka tas, ar pavyks Russellui susitvarkyti su darbu „Mercedes“ komandos lygyje, kur viltys yra kur kas aukštesnės. Ten jam teks išlaikyti dviejų rūšių spaudimą: visų pirma, komanda lauks iš tavęs tik gerų rezultatų, antra – bus didelis spaudimas iš ekipos partnerio pusės.

Kai tu varžaisi su Lewisu ar Maxu, vienareikšmiška, kad bus dienų ir sesijų, kai tu iš kokpito išlipsi geros nuotaikos, bet pasižiūrėjęs į informacinį ekraną, pamatysi, kad komandos draugas greitesnis už tave šešiomis dešimtosiomis.

Tokiais momentais jauti milžinišką spaudimą, su kuriuo reikia mokėti tvarkytis, o tai nėra paprasta. Būtent tai Russellui ir bus sunkiausia naujoje vietoje“.

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2024 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Lukas Povilaitis 0
2. smicas 0
3. Aurimas8908 0
4. molinis_e 0
5. Aušrius Kučinskas 0