J. Karklys pasirašė naują sutartį su „Engstler Motorsport by NordVPN“ komanda (1)

J. Karklys pasirašė naują sutartį su „Engstler Motorsport by NordVPN“ komanda
logo Kovo 29 d. 12:15, Jonas Karklys nuotr.

Lenktynininkas Jonas Karklys pasirašė naują vienerių metų trukmės kontraktą su pripažinta „Engstler Motorsport by NordVPN“ komanda, lenktyniausiančia tarptautiniame „ADAC GT Masters“ čempionate. 

Tai GT automobilių lenktynių serija, kurioje lenktyniaujama suvienodintais „Ferrari“, „Lamborghini“, „Aston Martin“, „Porsche“, „Mercedes“, „BMW“, „Audi“ ir kitais automobiliais. Viena svarbiausių taisyklių - lenktyninio žirgo galingumas negali viršyti 600 AG, o svoris - ne mažesnis nei 1200 kg. Varžybose pasiekiamas greitis - 280 km/h. 

Karklys vairuos „Audi R8 LMS GT3 EVO 2“ automobilį. Tai bus tik antrasis 34-erių sportininko sezonas GT lenktynių kategorijoje. Šiemet vilniečio komandos draugu tapo šveicaras Pablo Schummas. 

Pirmenybės vyks garsiausiose Europos trasose, kurių daugumoje vyksta „Formulės-1“ varžybos. Tai Oscherslebenas (Vokietija), Zandvoortas (Nyderlandai), Nurburgringas (Vokietija), SPA (Belgija), Red Bull Ringas (Austrija) ir Hockenheimas (Vokietija). 

Varžybų savaitgalį tradiciškai sudarys dvejos lenktynės šeštadienį ir sekmadienį, prieš kurias dalyviai turės įveikti 20-ies minučių kvalifikacijas. Lenktynių trukmė - 1 val., per kurią turi pravažiuoti abu lenktynininkai. 

„Laukiu artėjančio sezono su nekantrumu ir džiaugiuosi pasirašęs naują sutartį su Engstler komanda. Tai garsi, daugelio čempionatų nugalėtoja ir dideles autosporto tradicijas turinti ekipa. Visada šalia galima sutikti autosporto legendas kaip Franzą Engstlerį ar kitus“, - mintimis dalijosi vilnietis. 

Šį sezoną trasose bus galima išvysti ir garsių pavardžių, pavyzdžiui perspektyvųjį buvusio „Formulės-1“ prizininko Ralfo Schumacherio sūnų Davidą, vairuosiantį „Mercedes“ automobilį. 

Visą lenktynių tvarkaraštį galite rasti čiaPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
sofos raitelis
IP: d95347c | 03/29 19:55 Atsakyti
net delfi prieš savaitę šita rašė. norint lenktyniauti reikia turėti arba "garsią pavardę" arba daug bapkių.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621