J. Lammersas: Nyderlandų etapo perkėlimas – teisingas sprendimas

J. Lammersas: Nyderlandų etapo perkėlimas – teisingas sprendimas
logo Kovo 20 d. 10:54, F1

Ketvirtadienį buvo pritarta Nyderlandų GP etapą perkelti vėlesniam laikui. Šio etapo sporto direktorius Janas Lammersas laiko tokį sprendimą teisingu, mat išvakarėse Nyderlandų karalystės sveikatos ministras Brunas Bruins‘as apalpo parlamente svarstant kovos su koronavirusu situaciją, o vėliau atsistatydino.

Janas Lammersas: „Tokią dieną, kai šalies sveikatos ministras atsistatydina, mes neturime kalbėti apie sporto varžybas. Keletą savaičių jis dirbo be jokio miego ir poilsio, kad sutramdytų Europoje įsisiautėjusį virusą – ir vos nemirė, todėl F-1 etapo organizavimas Zandvoorte dabar šaliai yra visiškai neaktualus. Mums būtų buvę kur kas sudėtingiau, jei etapo data – gegužės 3 d. - nebūtų pakeista. Tai būtų buvę neetiška.

Ar įvyks lenktynės rugpjūtį? Tai reikštų, jog iki liepos mes turėtumėm susidoroti su koronavirusu ir galėtumėm laisvai keliauti po pasaulį. Mes norime, kad į mūsų etapą žmonės atvažiuotų su džiaugsmu. Ar galime mes to tikėtis rugpjūtį?

Dabar svarbiausia, kad visi mes būtumėm sveiki. Mes etapą galėsime rengti, kai būsime pasirengę visomis prasmėmis – socialinėmis, sportinėmis ir ekonominėmis.  Bet dabar to nėra“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas