J. Lammersas: tikiuosi pamatyti Hamiltono ir Verstappeno mūšį

J. Lammersas: tikiuosi pamatyti Hamiltono ir Verstappeno mūšį
logo Sausio 23 d. 16:30, Red Bull Content Pool / Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dabar užimantis Olandijos GP etapo sporto direktoriaus pareigas Janas Lammersas tikisi, kad 2021 metais Maxas Verstappenas pagaliau turės realią galimybę pakovoti dėl pasaulio čempiono titulo.

„Žinoma, šiais metais aš noriu išvysti titanišką kovą tarp Lewiso Hamiltonos ir Maxo Verstappeno „Formulės-1“ trasose, - J, Lammersas sakė olandų laikraščiui „De Telegraaf“. – Bet kyla klausimas: ar „Red Bull“ padarė viską reikiama kryptimi, ar vėl niekas negalės susilyginti su „Mercedes“ pagal progreso tempus?“

Lammerso nuomone, pagal gamtos duotą lenktynininko talentą jo jaunasis tėvynainis nė kiek nenusileidžia Lewisui, tai dar buvo matyti tada, kad Verstappenas tik debiutavo F-1 pasaulio čempionate. O štai apie Hamiltono talentą pastaruoju metu kalbama mažiau, nes nemenka dalis sirgalių mano, kad Lewisas tokių puikių rezultatų pasiekė vien puikaus „Mercedes“ bolido dėka.

Sporto veteranui tai atrodo nesąžininga: „Daugelį metų jis pilotuoja pačias geriausias mašinas ir tai tapo savotišku „minusu“, nes kai pradedi kalbėti apie Hamiltono talentą, žiūrovai tai įvertina kiek iškreiptu būdu“.

Taip Pat J. Lammersą džiugina tai, kad Verstappeno pavyzdys sužadino aistrą sportui Nyderlanduose jaunimo tarpe, kur atsiranda vis daugiau perspektyvių lenktynininkų: „To negalima vertinti atsietai nuo Verstappeno, kuris duoda jiems pavyzdį. Nors, beje, to nereikia supaprastinti: vien tas faktas, kad jis pasiekė puikių rezultatų visiškai nereiškia, kad kitas Olandijos sportininkas galės pakartoti Maxo sėkmę“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos