J. Nealas pasitrauks iš „McLaren“

J. Nealas pasitrauks iš „McLaren“
logo Rugsėjo 16 d. 23:08, McLaren

Šiandien buvo paskelbta, kad du dešimtmečius Wokinge įsikūrusioje „McLaren“ dirbęs Jonathanas Neale'as vėliau šiais metais pasitrauks iš kompanijos.

2001 m. J. Neale'as pradėjo dirbti „McLaren“ F-1 operacijų direktoriumi, o 2005 m. tapo komandos vykdomuoju direktoriumi. Jis prisidėjo prie komandos evoliucijos, o 2008 m. padėjo Lewisui Hamiltonui laimėti pirmąjį F-1 čempiono titulą.

J. Neale'as šias pareigas ėjo kelerius metus, kai keitėsi komandos vadovai, o 2015 m., ekipai pradėjus naudoti „Honda“ variklius, jis tapo laikinai einančiu generalinio direktoriaus pareigas. Tuo metu dėl savo vadovaujančių pareigų jis dažnai atstovaudavo „McLaren“ komandų susirinkimuose, taip pat ir „Formulės-1“ strategijos grupėje.

2016 m. pasibaigus antrajam komandos vadovo Rono Denniso kadencijos laikotarpiui, J. Neale'as nustojo tiesiogiai dalyvauti kasdieniame F-1 komandos valdyme, nes tapo „McLaren“ grupės veiklos vadovu. Šias pareigas, apimančias „McLaren Racing“, „McLaren Automotive“ ir „McLaren Applied Technologies“, jis eina iki šiol. Tačiau „McLaren“ patvirtino, kad J. Neale'as atsistatydins iš šių pareigų vėliau šiais metais.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 240
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos