J.P.Montoya galėjo nebaigti lenktynių (60)

J.P.Montoya galėjo nebaigti lenktynių
logo 2003 Birželio 02 d. 08:55, Hewlett Packard
Williams“ ekipa pranešė, kad Monako GP nugalėtojas Juanas Pablo Montoya lenktynių gale gerokai sulėtino tempą, nes turėjo tausoti bolidą.
„Jis dirbo fantastiškai. Mes turėjome kelis įspėjančius pranešimus iš bolido, todėl jis kiek sulėtino tempą ir turėjo kiek labiau padirbėti“, – teigė komandos techninis direktorius Patrickas Headas.
Jis nepatikslino, kuri bolido dalis kėlė nerimą, tačiau manoma, kad tai buvo BMW variklis. Jo gedimas privertė J.P.Montoyą pasitraukti iš lyderio pozicijos prieš dvi savaites vykusiame Austrijos GP.
„Sukanka 20 metų nuo mūsų paskutiniosios pergalės čia su Keke Rosbergu, tai yra pašėlusiai ilgas laiko tarpas. Mes pirmavome čia daugybę kartu, tačiau niekada nepavykdavo pasiekti tikslo. Tačiau aš labiausiai patenkintas dėl to, kad iki šiol mes atrodėme prastai, o ši pergalė gali padėti pakilti ir dalyvauti lyderių kovoje“, – pridūrė P.Headas.
J.P.Montoya po pergalės buvo labai patenkintas: „Pergalė Monake yra ypatinga, kitų tokių lenktynių „Formulėje-1“ nėra. Tai yra kažkas panašaus kaip nugalėti „Indy 500“ lenktynėse JAV. Tai pirmasis kartas, kai aš čia finišavau ir aš nugalėjau!“.

Komentarai (60)
Gincius
| 06/02 09:02 Atsakyti
Na bet baigė,su tuom ir sveikinu JPM,ir visą Williams,šaunuoliai:)
helpdesk
| 06/02 09:08 Atsakyti
kad tik nebutu tokia velniava kaip praitais metais su maclarenais..., kad laimejo Monake o paskui nieko gero nebeišspaudė... ;)
skull
| 06/02 09:09 Atsakyti
Jei jis butu sugedes lyderio jau tada nezinau koks apmaudas butu:)
Raikkonen
| 06/02 09:12 Atsakyti
Bent jau reniukus aplenke...:)
benis
| 06/02 09:20 Atsakyti
Manau, kad kita etapa bmw vel bus geriausiu atveju 3 komanda..
Glu
| 06/02 09:24 Atsakyti
Siaura trasa ! Nebuk toks uztikrintas pergale J.P.Montoya jei pasiseke! Ne payt bet trasa tau dovanojo pergale!
elf
| 06/02 09:25 Atsakyti
Kaip tai BMW motoras jau kelintas lenktynias kelia problemas. Ar nereiktu patiems bemsas kiek susirupinti savo produkcija, nei kritikuoti williams
moderator PauliusMS
| 06/02 09:27 Atsakyti
Perskaicius pavadinima - nu galejo, ir ka... Manau, visi galejo nebaigt - butu norejes tai ir pvz DC butu galejes nebaigt.
Marun
| 06/02 09:28 Atsakyti
elf> Čia dar neaišku, ar motoras turėjo problemų. Headas juk nepasakė kas buvo blogai. Čia tik žurnalistai greičiausiai mano, kad tai motoras. Nors pagal straipsnį išviso neaišku, kas čia taip mano.
elf
| 06/02 09:33 Atsakyti
Marum> nu bent tiek aisku, kad per Austrijos GP bemsu motoras nusprogo :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas