J. P. Montoya išsakė nuomonę apie „Williams“ ir S. Vettelio situacijas (2)

J. P. Montoya išsakė nuomonę apie „Williams“ ir S. Vettelio situacijas
logo Birželio 08 d. 21:54

Buvęs F-1 pilotas Juanas Pablo Montoya išsakė savo nuomonę apie situacijas, kuriose atsidūrė „Williams“ komanda ir „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis.

Praėjusio mėnesio gale buvo paskelbta, kad minėtoji „Williams“, kuri išgyvena ne pačius geriausius laikus, ieškos investuotojų arba pirkėjo. Anot kolumbiečio, ekipa atsidūrė tokioje situacijoje dėl prastų valdžios sprendimų.

„Mano nuomone, yra žmonių, kurie yra labai geri tam tikrose srityse. Gali būti labai geras žurnalistas, bet tai nereiškia, kad tu taip pat būsi geras TV kanalo ar laikraščio vadovas, nes esi geras skelbiant žinias, bet ne dirbant su grupe žurnalistų“, - kalbėjo J. P. Montoya, praeityje atstovavęs „Williams“ ekipai.

„Tad jei pasamdai žmogų, kuris yra geras vienoje srityje, bet jis turi dirbti kitokį darbą, gero rezultato nelauk. Manau, kad tai buvo viena iš „Williams“ problemų. Jie neišnaudojo žmonių, kurie buvo geri tam tikrose srityse. Vietoje to, jie pasamdė kitus specialistus, kurie turėjo vadovauti kitiems žmonėms.“

Paklaustas apie tai, kas galėtų įsigyti „Williams“ komandą, J. P. Montoya atsakė gana ciniškai.

„Tikiuosi, kad jie išgyvens. Greičiausiai komandą nupirks turtingas žmogus ir į vieną iš piloto vietų pasodins savo sūnų. Taip dažnai nutinka.“


Komentarai (2)
beglys
IP: 4bb32ec | 06/10 16:19 Atsakyti
leksas
06/10 09:05

jau geriau williams dingtų nei taptų turtingo tėtušio sūnelio komanda, tai ne ta komanda, kad tokia būtų

Jei ką Williams jau seniai tapo tokia, komanda kuri sodina, bent vieną pilotą, kurio rėmėjai moka už vietą. Tai klausimas ar Williamsas iš tikro nebūtų geresnis variantas parsiduoti turtingam tėtušiui kuris pasodintų savo palikuonį į bolidą, bet kartu ir investuotų į progresą.
leksas
IP: 4e8debc | 06/10 09:05 Atsakyti
jau geriau williams dingtų nei taptų turtingo tėtušio sūnelio komanda, tai ne ta komanda, kad tokia būtų
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas