J.P. Montoya perspėja Ralfą (6)

logo 2001 Vasario 26 d. 16:34
Naujasis Williams pilotas kolumbietis Juanas Pablo Montoya jau sugebėjo parodyti geriausias savo savybes priešsezoninių bandymų metu, tačiau tik Australijoje bus galima įsitikinti kiek sėkmingas bus jo debiutas Formulėje-1.
Juanas Pablo Montoya: "Manęs visiškai nejaudina tai kas nutiko Alexui Zanardžiui. Priešsezoninių bandymų metu aš jau spėjau įrodyti jog nenusileidžiu savo komandos draugui - Ralfui Schumacheriui, o kai kur netgi jį lenkiu. Galiu pasakyti tik tiek jog pirmoje eilėje aš kovosiu su Ralfu. Manau jog tai bus naudinga komandai, nes konkurencija neleis nė vienam iš mūsų atsipalaiduoti. Tikiuosi jog mes trasoje neprikrėsime kvailysčių."

Komentarai (6)
KRITIKUNAS
| 04/17 00:29 Atsakyti
Pagaliau jie issiskyre :)
forms
| 07/21 13:34 Atsakyti
Ralfo ir JPM santikiai buvo itempti jau nuo pirmųjų savaičių. Kvailisčių trasoje irgi neišvengė. Ne vieną kartą dėl to nukentėjo abu!!! Pamatisim kaip bus toliau, po kelių mėnesių jų keliai išsiskirs!
| 03/04 22:12 Atsakyti
kas del shumio taj netikiu..juk shumis prejo tikraj ilga kelia iki f-1....ir kad aptumtu kazhkoks naujokas dar to betruktu
mpiktas
| 03/03 13:30 Atsakyti
Nu siaip, kai Villeneuve'as atejo, visiskai neapsiles, paeme pole-position, ir sita fakta visi kaip tycia pamirsta snekedami apie CART lenktyninkus ateinancius i f1. O siaip Montoya manau, jau pakankamai apsiles, bo CART lenktynes mano nuomone yra vienodo lygio su F1, bet F1 labai daug lemia masinos, jei Montoya butu su Ferrari arba su Mclaren, tai Shumi apstumtu turiu itarimu
| 03/02 12:07 Atsakyti
Montoyo's mintys neblogos.
Bet tik ka atejus i F-1, nereiktu saves statyti auksciau uz cia jau "apsilusius'.
| 02/27 11:25 Atsakyti
pagyvensim pamatisim tikrai netikiu kad jis ka geriau padarys nei Zanardis.:)
×

TOP naujienos