J. P. Montoya: R. Brawnas norėjo, kad atstovaučiau „Ferrari“ komandai (2)

J. P. Montoya: R. Brawnas norėjo, kad atstovaučiau „Ferrari“ komandai
logo Birželio 24 d. 00:01, chip ganassi racing

Buvęs F-1 pilotas Juanas Pablo Montoya atskleidė, kad praeityje Rossas Brawnas kvietė jį atstovauti „Ferrari“ komandai.

Po sėkmingo pasirodymo anapus Atlanto, kolumbietis „Formulėje-1“ debiutavo 2001 metais ir tuomet atstovavo „Williams“ ekipai. Debiutiniame sezone sportininkas nugalėjo Italijoje ir viso keturis kartus lipo ant apdovanojimų pakylos.

J. P. Montoya buvo vienas iš aršiausių daugkartinio čempiono Michaelio Schumacherio varžovų. Dėl to, jog abu pilotai ne itin gerai sutarė, kolumbietis nenorėjo pereiti į „Ferrari“.

„Kai mes buvome Monzoje ant apdovanojimų pakylos, Rossas Brawnas man pasakė, jog norėtų mane matyti „Ferrari“ komandoje. Pamenu, kad jam atsakiau trumpai: „Ačiū, bet ne“, - pasakojo J. P. Montoya.

„Problema ta, kad komandai tuomet atstovavo Michaelis. Tad mano perėjimas buvo tiesiog neįmanomas. Nenorėjau būti pilotų Nr. 2 „Ferrari“ komandoje. Bet to aš niekada gerai nesutariau su Michaeliu. Nebuvo taip, jog mes nesutarėme visiškai, bet tai buvo psichologinis karas. Jis norėjo, kad visi jam trauktųsi iš kelio. Mane tai siutino, dėl to buvau agresyvesnis.“

Įdomu tai, kad šiemet J. P. Montoyos sūnus Sebastianas ir M. Schumacherio sūnus Mickas atstovaus tai pačiai komandai - „Prema“. Tiesa, jaunieji sportininkai varžysis skirtinguose čempionatuose. Sebastianas - „Formulėje-4“. O Mickas - „Formulėje-2“.

„Jiedu sutaria labai gerai. Šypseną kelia tai, jog jie atstovaus tai pačiai komandai. Mickas varžysis F-2. Jam tai paskutinis laiptelis kelyje į F-1. O Sebastianas lenktyniaus F-4. Bet komanda ta pati - „Prema“. Tad jie dalyvauja bendruose renginiuose. Tiesa ta, kad Sebastianas ir Mickas sutaria labai gerai.“


Komentarai (2)
tribeca
IP: d2450b2 | 06/26 11:07
Idomu tai kad ivyko butent taip kaip norejo Michaelis, Juan Pablo pasitrauke jam is kelio.
Perfekt Ok
IP: ad9836c | 06/25 09:56
Montoja yra nascar lenktynininkas 😉
×

TOP naujienos