J. Todtas: F-1 tapo pavyzdžiu kitiems čempionatams (2)

J. Todtas: F-1 tapo pavyzdžiu kitiems čempionatams
logo Rugpjūčio 05 d. 21:24, Red Bull Content Pool / Getty Images

Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Jeanas Todtas mano, kad F-1 gebėjimas pandemijos laikotarpiu surengti lenktynes ir pradėti sezoną tapo pavyzdžiu kitiems čempionatams.

Dėl COVID-19 pandemijos F-1 buvo priversta atšaukti pirmus 10 etapų, bet sugebėjo pradėti šių metų sezoną liepos mėnesį Austrijoje.

Kol kas tvarkaraštį sudaro 13 etapų ir neatsisakoma planų jį dar labiau išplėsti.

J. Todtas neslepia, jog yra patenkintas tuo, jog F-1 pavyko pradėti sezoną ir mano, kad „Formulė-1“ tapo geru pavyzdžiu kitiems čempionatams.

„Pats lengviausias sprendimas būtų buvęs tiesiog palaukti, kol situacija taps geresnė. Bet nei vienas iš mūsų nežinome kada bus geriau. Naudodama griežtus protokolus, F-1 tapo pirmuoju tarptautiniu čempionatu, pradėjusiu sezoną. Tai tapo pavyzdžiu kitiems bei motyvacija vėl pradėti lenktynes“, - teigė J. Todtas.

„Skaičiau komentarus, jog tai buvo daroma tik dėl pinigų. Bet aš su tokiais pareiškimais nesutinku. Taip daroma, nes gyvenimas turi grįžti į kuo normalesnę situaciją. Anksčiau gyvenome kitaip. Niekas negalėjo prognozuoti, kad taip nutiks. Dabar turime išmokti gyventi su virusu.“

Per pirmus keturis etapus buvo nustatyti trys COVID-19 atvejai. Vienas iš užsikrėtusiųjų - „Racing Point“ pilotas Sergio Perezas. J. Todtas nesmerkia meksikiečio dėl jo veiksmų. Prancūzo teigimu, sportininkai turi suprasti kuo rizikuoja.

„Jei imiesi tam tikrų veiksmų, turi suprasti, kad rizikuoti. Tam, kad sumažintumėme riziką, taikome griežtas taisykles. Jų laikysimės tiek, kiek reikės. O žmonės, kurie nusprendžia rizikuoti, galbūt jiems derėtų gerai apie tai pagalvoti. Reikia galvoti ne vien tik apie save, bet ir apie kitus žmones, kurie tave supa. Turime būti atsargūs.“


Komentarai (2)
tomykas95
IP: 064072c | 08/06 21:20 Atsakyti
Fia mafia vadeiva nusikalba ir nesupranta kas vyksta su F1 siais laikais, ne topinis auto sportas o taupymo lenktynes. Kokie cia pavyzdziai kai f1 pasidare ekonomimes varzybos, taupo padangas, kura, tai jau nebe tikroji F1! Buvo pavyzdys kitoms auto sporto serijoms, tada kai F1 auto sporto virsune GP vykdavo 2000-2013!
Bhc
IP: 5a0a5d6 | 08/06 09:47 Atsakyti
Pavyzdys tik toks, kad paėmus pinigus iš anksto, už juos vis tiek privalėsi atidirbti. 15 etapų yra ta minimali riba, kad sezonas pagal sutartį būtų įvykęs. Kitu atveju reikės grąžinti pinigėlius. Tai tegul tas senas krušlys geriau nekalba apie pavyzdžius.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas