J. Verstappenas: aš neatvažiuosiu į pirmąsias lenktynes (1)

J. Verstappenas: aš neatvažiuosiu į pirmąsias lenktynes
logo Birželio 30 d. 12:28, Red Bull Content Pool

Buvęs „Formulės-1“ pilotas Josas Verstappenas negalės atvažiuoti į pirmuosius sezono etapus Spielberge, kad galėtų palaikyti savo sūnų Maxą.

Josas Verstappenas: „Aš neatvažiuosiu į pirmąsias lenktynes. Mes tai jau aptarėme iš anksto. Kiekviena komanda bus izoliuota nuo kitų, kad būtų minimalus sąlytis su kitais, kiek tai įmanoma. Dėl su koronavirusu susijusių apribojimų aš negalėsiu būti boksuose, todėl važiuoti ten nėra prasmės.

Varžybų savaitgalius aš leisiu namie prie televizoriaus ir kompiuterio, tarsi aš būčiau autodrome. „Red Bull“ žada informuoti mane apie įvykius trasoje. Tikiuosi, kad artimiausiais mėnesiais apribojimai palaipsniui bus sušvelninti ir aš vėl galėsiu važinėti į lenktynes.

Jėgų išsidėstymas? Komandos progresuoja toliau modernizuodamos bolidus. Kažkurį laiką bazės buvo uždarytos, tačiau iki tol darbas vyko. Austrijoje mes pamatysime, kam pavyko pasiekti daugiausiai.

Per žiemos bandymus mašina atrodė gana neblogai, bet jėgų išsidėstymą mes galėsime pamatyti tik prasidėjus sezonui. Turint galvoje ankstesnių metų patirtį, Spielberge „Red Bull“ gali leisti sau kovoti dėl pergalės. Maxui prireiks 3 ar 4 ratų, kad sugrįžtų ankstesni pojūčiai ir po to jis jau galės atakuoti iš visų jėgų.

Man atrodo, kad „Red Bull“ kol kas truputį atsilieka nuo „Mercedes“. Jei atsilikimas yra ne didesnis kaip dvi dešimtosios, tai mūsų laukia neįtikėtinas sezonas. Jei pusė sekundės, tai tokį atsilikimą teks likviduoti. Bet jei rezultatai bus labai glausti, ko mes laukiame, tai mes galime tikėti labai įdomios kovos dėl titulo tarp Lewiso ir Maxo“.


Komentarai (1)
Arnius
IP: 1f077ea | 06/30 12:54 Atsakyti
Dave suprasti,kad maxas,nors ir nedaug,bet greitesnis uz liusiuka
×

TOP naujienos