J. Vowlesas: investuosime į Loganą, kol nuspręsime dėl jo ateities (1)

J. Vowlesas: investuosime į Loganą, kol nuspręsime dėl jo ateities
logo 2023 Rugsėjo 27 d. 09:00, Williams nuotr.

Williams“ vadovas Jamesas Vowlesas pareiškė, jog komanda ir toliau ketina investuoti į Loganą Sargeantą, nepaisant to, jog paskutiniu metu jį persekioja nesėkmės. Tiesa, tai dar nereiškia, jog „Williams“ su amerikiečiu sudarys sutartį ir kitam sezonui.

Pasak J. Vowlesu, komanda pasitikės savo atstovu iki to momento, kol bus priimtas sprendimas dėl jo ateities.

„Dirbant su Loganu būna akimirkų, kai jis daro viską, ko mes iš jo tikimės. Jis įveikia ratą geru laiku, daro kitus gerus dalykus ir atrodo, kad sistema veikia. Tačiau tuomet nutinka klaidos. Jis turi absoliučiai konkurencingą laiką, tačiau tuomet nutinka avarijos.

Mes į jį investuojame kaip komanda. Tai yra mūsų atsakomybė. Mes turime investuoti į savo sportininką kiek įmanoma geriau, turime tą daryti iki tol, kol priimsime sprendimą. Jeigu nuspręsime, kad mūsų bendram keliui atėjo pabaiga, tuomet bus viskas. Visgi, iki to momento turime juo tikėti ir kartu siekti rezultatų“, - sakė J. Vowlesas.

L. Sargeantas šiame sezone neturi nei vieno taško, kai jo komandos draugo A. Albono sąskaitoje jų yra 21.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Seržantas
IP: 8be96d5 | 09/27 09:09 Atsakyti
Čia tai pavyzdys👍 Seržantas akivaizdžiai netempia F1 lygio, bet sulaukia milžiniško palaikymo iš komandos. Tuo metu HAAS daužė vinis į Micko karstą, nors šis antroje sezono pusėje tiesiog sunaikino Keviną ir galėjo atvežti bent 10 taškų daugiau, jeigu ne HAAS taktinės beprotystės lenktynių metu. Come on, negi dėl kažkokio senio triedalų, vokiečiui taip ir teks baigti karjerą🥲
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0