J. Vowlesas: prisiimu atsakomybę už viską

J. Vowlesas: prisiimu atsakomybę už viską
logo Vasario 19 d. 07:10, Williams F1 Team nuotr.

Williams“ komanda liko vienintelė, kuri iki šiol neskuba parodyti savo tikro naujojo automobilio nuotraukų ir tam yra savų paaiškinimų.

Jei ankstesniais metais vasario viduryje „Williams“ jau būdavo suspėjusi atlikti pirminį naujojo modelio bolido įvažinėjimą Silverstouno autodrome, tai 2024 metų sezone tikrą naująjį FW46 žiūrovai pirma kartą pamatys tik Bahreine, likus dienai iki žiemos bandymų pradžios. O mašinos pristatyme vasario 5 dieną komanda parodė tik naujojo automobilio nudažymo spalvas.

Beje, Growo ekipa taip viską ir planavo, visi planai buvo sudaryti gana seniai, o „Williams“ šio sezono mašinos konstravimo darbus pradėjo dar pernai balandį. Pasak komandos vadovo Jameso Vowleso, procesas truko ilgą laiką, kadangi konstrukcijoje reikėjo atlikti gana didelius pakeitimus ir pakeisti komandos požiūrį į naujojo modelio kūrimą.

„Dirbant su FW46, mums teko eiti prie kraštutinumų, - J. Vowlesas pasakojo leidiniui „The Race“. - Mes pakeitėme technologijas, naudojamas kuriant naują važiuoklę, daug kitų technologinių procesų lyginant su tuo, kaip komanda dirbdavo anksčiau. Šie pakeitimai pareikalavo milžiniškų pastangų iš viso mūsų kolektyvo. Kai kuriais atvejais mes net viršijome savo galimybes, nors to ir nesiekėme.

Tais atvejais, kai tenka laužyti įprastus technologinius ciklus, galimos didelės rizikos, bet užtat mes galime pasiekti visai kitą rezultatų lygį. Būtent taip mes veikėme, todėl mūsų naująjį FW46 pamatysite taip vėlai, tik Bahreino trasoje.

Mes galėjome pirminį įvažinėjimą atlikti ir Silverstoune, bet iš dalies to nepadarėme, nes darbas su bolidu vyksta iki paskutinės minutės, kita vertus, aš manau, kad kol kas geriau atlikti virtualius bandymus, o vėliau mes iš karto kibsime į darbus Bahreine.

Visai komandai aš aiškiai leidau suprasti, kad atsakomybę už visas nesėkmes, kad ir kokios skaudžios jos bebūtų, aš prisiimsiu tik sau. Nenoriu, kad ką nors gąsdintų nesėkmės tikimybė, nenoriu, kad kas nors bijotų baimės išeiti iš komforto zonos. Aš visiems pasakiau: atėjo lemiamas momentas, visi turite pilną mano palaikymą ir viską dabar reikia padaryti iš naujo, sugrįžti prie „Williams“ šaknų ir viską padaryti teisingai.

Kaip dažniausiai pasitaiko, daryti tai, kas tau yra komfortiška, yra per daug paprasta, o jei ir pavyksta padidinti mašinos greitį, tai labai nedideliu procentu. Taip, mes pasiekėme galimybių ribą ir mūsų bolidas pasirodys labai vėlai, tuo nereikia abejoti. Turiu prisipažinti, kad žiemą būta dienų, kai po kelias dienas būdavau visai be miego, todėl, kad ant mano pečių užgulė visa atsakomybė už 1000 žmonių kolektyvą. Bet esu įsitikinęs: tai, ką mes darome – teisingas požiūris, kuris pasiteisins ateityje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983