J. Vowlesas: su naujais motorais apsispręsime iki metų pabaigos

J. Vowlesas: su naujais motorais apsispręsime iki metų pabaigos
logo Kovo 12 d. 20:25, Williams Racing

Nuo 2014 metų „Williams“ naudoja „Mercedes“ jėgos agregatus. Naujasis komandos vadovas Jamesas Vowlesas pareiškė, kad dėl to, kokie motorai nuo 2026 m. stovės „Williams“ boliduose, kai pasikeis jėgainių reglamentas, komanda apsispręs iki šio sezono pabaigos.

Jamesas Vowlesas: „Esame patenkinti ilgamečiu bendradarbiavimu su „Mercedes“. Pastaruosius 15 metų jie gamino iš esmės pačius geriausius jėgos agregatus. Kažkuriuo momentu reikia priimti atsakomybę, o ne tik tikėtis, kad kas nors jums tieks mazgus.

Kad ir kokie geri bebūtų tie mazgai, jūs iki paskutinio momento nežinote, kokia bus mašinos aerodinamika ir esate pilnai priklausomas nuo gamintojo.

Dabar mes svarstome motorų tiekimo klausimus su „Mercedes“ ir kitais gamintojais nuo 2026 metų, analizuojame rinką, kad galėtumėm sau priimti geriausią sprendimą. Galutinis sprendimas bus priimtas dar šiais metais.

Norint laimėti čempionatą, reikia pažiūrėti, kas jį laimėjo prieš tai. Dažniausiai tai būna komanda su gamykliniu palaikymu, mes irgi norime gauti tokį palaikymą. Tai sudėtingas kelias, kurį mums dar teks nueiti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392