J. Vowlesas: svarbiausi uždaviniai – žmonės ir darbo kultūra

J. Vowlesas: svarbiausi uždaviniai – žmonės ir darbo kultūra
logo 2023 Vasario 05 d. 15:12, Williams Racing

Jamesas Vowlesas „Williams“ komandai pradės vadovauti vasario 20 dieną, todėl per naujojo bolido pristatymą rytoj, vasario 6 d. dar nedalyvaus. Tiesa, komanda ir nežada pristatyti naujojo FW45 bolido, o tik jo nudažymo spalvas, kurias komanda naudos šiais metais.

Jamesui Vowlesui teks spręsti kur kas rimtesnes problemas, kurios trukdė „Williams“ pastaraisiais metais, nes pernai komanda vėl nusirito į paskutinę vietą Konstruktorių įskaitoje. Tokių problemų komandoje daug ir apie tai, kad jis jas gerai supranta, Vowlesas pareiškė iš karto, ir dabar, pereinamuoju periodu. Ir dabar Jamesas kalba apie tai.

„Kiekvieną rytą keliuosi 5 valandą ir užsirašau naujas mintis, kąžką pasižymiu, apibrėžiu užsibrėžto darbo kryptis, - britų specialistais kalbėjo leidiniui „The Race“. - Kažkada „Mercedes“ mes uždavėme klausimą vadovybei, ką laikyti pačiu svarbiausiu elementu ir atsakymas buvo toks: „žmonės ir darbo kultūra, o ne staklės, ne vėjo tunelis ir ne lenktynių simuliatorius“.

Žmonės ir kultūra bus ir mano prioritetas, manau, taip turi būti ir „Williams“. Iki tol, kol nepradėjau dirbti komandoje, negaliu pasakyti, kokia ten yra situacija, bet būtent šie prioritetai yra pirmame mano užrašų sąsiuvinio lape. Turiu pasiekti, kad visi suprastų, kiek svarbu yra suvienyti pastangas ir veikti išvien, teisingai paskirstyti įpareigojimus, sutvarkyti pagarbius santykius su kolegomis. Visa tai labai svarbu, nes mes visi kartu turėsime judėti link bendro mūsų tikslo“.

Bet kokiu atveju, „Williams“ yra gana darbingas kolektyvas, kuris moka konstruoti lenktynines mašinas, nors pernai metų FW44 ir pralaimėjo lyderiams apie 2 sek. rate. Ten dirba daug talentingų specialistų, bet apskritai komandai nepavyko pasiekti stabilių rezultatų net vidurinėje komandų grupėje.

43-ejų metų J. Vowlesas – pakankamai jaunas, energingas ir jau gana patyręs profesionalas. Mokykla, kurią jis perėjo „Mercedes“, kur jis dirbo vyriausiuoju strategu, padės jam susitvarkyti naujojoje komandoje, bet kur kas atsakingesniame darbe „Williams“. Kaip jam tai pavyks, parodys laikas, bet galima neabejoti, kad jis dės visas pastangas, kad pateisintų akcininkų suteiktą pasitikėjimą.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794