J. Vowlesas: visa atsakomybė tenka man

J. Vowlesas: visa atsakomybė tenka man
logo Kovo 30 d. 11:01, WIlliams

Williams“ komandos vadovas Jamesas Vowlesas pareiškė, kad jis pats turi prisiimti atsakomybę dėl to, kad komanda neturi atsarginės važiuoklės: dėl to Australijoje į startą galėjo stoti tik vienas Alexas Albonas, bet jis važiavo su Logano Sargeanto mašina.

Albonas sudaužė savo FW46 automobilį pirmoje treniruotėje Melburne. Beje, taip stipriai, kad važiuoklė buvo pažeista ir „Williams“ teko rinktis, kuris iš sportininkų dirbs trasoje per likusias Australijos GP etapo dienas. Ekipos vadovybė pasirinko Alboną, kuris galiausiai lenktynėse finišavo 11-tas, taigi, jam taškų nepavyko uždirbti.

„Visa atsakomybė tenka man vienam ir daugiau niekam, - prisipažino komandos vadovas J. Vowlesas po etapo. - Mes atlikome labai svarbias technologines reformas komandos bazėje, pakeitėme požiÅ«rį į mašinos gamybą, aerodinaminius tyrimus ir bolido modernizacijos procesą...

Visi šie procesai tapo kur kas sudėtingesni ir tai susiję ne su vienos, o trijų mašinų gamyba, todėl nesunku įsivaizduoti, kad komanda dirba ant savo galimybių ribos. Metų pradžioje mes atvirai ir sąžiningai pripažinome, kad dėl pertvarkos mes smarkiai vėlavome su darbais ruošdami techniką sezono pradžiai ir viena iš pasekmių – mes nespėjome pagaminti papildomos trečiosios važiuoklės.

Bet niekas negalės judėti į priekį, jei rimtai nerizikuos ir mes nutarėme surizikuoti. Tačiau tokiu atveju jÅ«s žaidžiate su ugnimi ir mes atsidÅ«rėme bÅ«tent tokioje situacijoje“.

Bet svarbiausia, kad į Suzukos trasą „Williams“ atsiveš ne tik du bolidus, bet ir visą eilę techninių atnaujinimų – tai Vowlesas komandos sirgaliams jau pažadėjo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983