J. Vowlesas: „Williams“ išėjimo iš krizės keliai (2)

J. Vowlesas: „Williams“ išėjimo iš krizės keliai
logo Balandžio 19 d. 14:52, Williams Racing

Williams“ komandos vadovas Jamesas Vowlesas mano, kad dėl ekipų biudžetų ribojimų išėjimas iš krizės pareikalaus daug laiko...

Jamesas Vowlesas: „Per paskutinius 15 metų komanda susidūrė su visa eile sunkumų, tarp jų – ir finansinių, bet sugebėjo išlikti pasaulio čempionate, bet tai buvo išgyvenimas, o ne vystymasis, kaip komandose su normaliais biudžetais.

Šiuo metu mes esame toli nuo situacijos, kurią norėtųsi matyti. Ir vienas iš sulaikančiųjų faktorių yra komandų biudžetų lubos, tame tarpe ir investicijų, bet tai neleis tikėtis sėkmės trumpoje perspektyvoje. Prireiks metų, kad mūsų infrastruktūra pasiektų tą lygį, kuris leistų konkuruoti lygiomis su varžovais. To nepasieksi per 6 ar 12 mėnesių.

Mūsų realus tikslas – įsitikinti, kad kiekvienais metais mes judame į priekį ir nesiritame atgal. O po to reikės nustatyti protingą laiko tarpą, o tai bus ilgi metai, kada mes galėsime kovoti dėl 6, 5 ar net ketvirtos vietos peletone“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 04/19 15:51 Atsakyti
Nesuprantu apie ka jis cia. Kas trukdo Strolui daryti tokias investicijas ir pakelti komanda i prieki per vienus metus praktiskai? Matyt randa kaip issitekti tuose biudzeto apribojimuose, jei FIA nenustate pazeidimu. Tie patys Williamsai vos issisuko nuo baudos, nes kazka prisidirbe buvo. Jei smegenu ir pinigu nera, cia jau kitas klausimas.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 04/19 16:45 Atsakyti
RBR
04/19 15:51

Nesuprantu apie ka jis cia. Kas trukdo Strolui daryti tokias investici... skaityti daugiau

Astonai didziaja dali biudzeto gali skirti bolido tobulinimui, kai tuo tarpu Williamsas eile EGZISTAVIMO sezonu i infrastruktura neinvestavo ir norint pasiekt kazko, reikia pirma ja sutvarkyt, o paskui jau i masina kist, (merkimas i gamykla skaiciuojamas i lubas) va apie ka jis
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778