J. Vowlesas: „Williams“ išėjimo iš krizės keliai

J. Vowlesas: „Williams“ išėjimo iš krizės keliai
logo 2023 Balandžio 19 d. 14:52, Williams Racing

Williams“ komandos vadovas Jamesas Vowlesas mano, kad dėl ekipų biudžetų ribojimų išėjimas iš krizės pareikalaus daug laiko...

Jamesas Vowlesas: „Per paskutinius 15 metų komanda susidūrė su visa eile sunkumų, tarp jų – ir finansinių, bet sugebėjo išlikti pasaulio čempionate, bet tai buvo išgyvenimas, o ne vystymasis, kaip komandose su normaliais biudžetais.

Šiuo metu mes esame toli nuo situacijos, kurią norėtųsi matyti. Ir vienas iš sulaikančiųjų faktorių yra komandų biudžetų lubos, tame tarpe ir investicijų, bet tai neleis tikėtis sėkmės trumpoje perspektyvoje. Prireiks metų, kad mūsų infrastruktūra pasiektų tą lygį, kuris leistų konkuruoti lygiomis su varžovais. To nepasieksi per 6 ar 12 mėnesių.

Mūsų realus tikslas – įsitikinti, kad kiekvienais metais mes judame į priekį ir nesiritame atgal. O po to reikės nustatyti protingą laiko tarpą, o tai bus ilgi metai, kada mes galėsime kovoti dėl 6, 5 ar net ketvirtos vietos peletone“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332