J. Vowlesas: „Williams“ kategoriškai prieš 11-tą komandą (4)

J. Vowlesas: „Williams“ kategoriškai prieš 11-tą komandą
logo 2023 Spalio 07 d. 12:57, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Williams“ komandos vadovas Jamesas Vowlesas išsakė savo ir komandos poziciją dėl „Andretti“ komandos atėjimo į „Formulę-1“...

Jamesas Vowlesas: „Williams“ yra prieš 11-tos komandos atėjimą. Kategoriškai prieš. Ir aš paaiškinsiu šią mūsų poziciją.

Aš esu atsakingas už 900 mūsų kompanijos darbuotojų. Jei pažiūrėsime britų Registrų palatos duomenis, tai mes esame nuostolingi. Rimtai nuostolingi. Mūsų nuostoliai skaičiuojami dešimtimis milijonų. Priežastis yra ta, kad mes investuojame į mūsų sportą, nes norime tapti geresniais. Mes tikime tuo, kuria kryptimi juda mūsų sportas, tikime jo vystymosi perspektyvomis.

Verta pažymėti, kad ne vien mes esame finansiškai nestabilūs. Tą gali pasakyti maždaug pusė F-1 komandų. Manau, kad pridėti 11-tą komandą galima tik tuo atveju, jei dešimt komandų bus stabilios.

„Williams“ pasisekė, kad mūsų savininkai iš „Dorilton Capital“ tikrai tiki tuo, ką mes darome ir į tai investuoja pinigus. Bet sportui apskritai svarbu rūpintis stabilumu ir priiminėti tik apgalvotus sprendimus.

Visi kalba, kad dabar yra viskas gerai – kai kuriais aspektais taip ir yra, bet kai į sportą investuojami šimtai milijonų, visi mes labai atsargiai žvelgiame į galimas rizikas. Mes iš pat pradžių sakėme, kad pasveikinsime naujus partnerius, tačiau bendras pyragas turi augti, o ne mažėti.

Kad būtų dar aiškiau, pasakysiu, kad aš ne prieš „Andretti“ ir „Genaral Motors“, gal net atvirkščiai. Aš sveikinu GM ir tikiuosi sutvarkyti su jais santykius, jei kas nors nepavyks. Tai šauni kompanija, kuri, man atrodo, sportą gali padaryti geresniu. Mes ne prieš, kad ateis nauji žmonės, bet labai atsargiai vertiname naujoves ir norime apginti sportą, kurį turime šiandien“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 40d649b | 10/07 15:19 Atsakyti
Dar sitas buvo neverkes :D
SliMMaz
IP: 5202f81 | 10/07 15:37 Atsakyti
nei vienas is ju nebutu pries kokios Toyota, BMW, ar tu paciu GM (ka Vowlesas sako) atejima. Pries, kad ateis Andreti ir "ju" babkes dalinsis paskutinese pozicijose sededamas
Aivaras1
IP: 81e968b | 10/07 17:35 Atsakyti
SliMMaz
10/07 15:37

nei vienas is ju nebutu pries kokios Toyota, BMW, ar tu paciu GM (ka V... skaityti daugiau

nemanau, kad jiema svarbu kuriose vietose naujokai sedes, Viskas del pyrago dalinimo is 11 o ne is 10. Andretti jau pasiule papildoma "kompensacija" prie stojamojo mokescio. manau viskas kas dabar vyksta yra strategines derybos kuo daugiau ismelzt is andretti uz atejima, su grasinimais vetuoti ir t.t. cia paprasciausias verslas. paskaiciuos finansistai kiek per 10-15m praras komandos del tos 11os pyrago dalies ir paprasys adekvacios kompensacijos
Lauris
IP: 7131267 | 10/07 15:52 Atsakyti
SliMMaz
10/07 15:37

nei vienas is ju nebutu pries kokios Toyota, BMW, ar tu paciu GM (ka V... skaityti daugiau

Aš netikiu, kad atėjus naujai komandai dalinsis tuos pačius pinigus. Tai pinigų irgi padaugės, nes reiks mokėti, kad dalyvautum. Tai ir prizinis fondas padidės
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0