Japonijos GP: Kvalifikacija

logo 2002 Spalio 12 d. 09:23
Michaelis Schumacheris iškovojo 50-ą „Pole“ poziciją savo karjeroje po puikus pasirodymo Japonijos „Grand Prix“ kvalifikacinėse varžybose. Michaelis važiavo savo klasėje ir artimiausią varžovą Rubensą Barrichello aplenkė 0.4 sekundės. Trečias buvo „McLaren“ atstovas Davidas Coulthardas, ketvirtas jo komandos draugas Kimi Raikkonenas. Ralfas Schumacheris su „Williams“ buvo greitesnis už savo komandos draugą ir užėmė penktą vietą. Montoya liko šeštas. Puikiai savo tėvynėje pasirodė japonas Takuma Sato ir rytojaus lenktynėse startuos iš septintos pozicijos.
Kvalifikaciniai važiavimai nepraėjo be nesklandumų. Likus 24-ioms minutėms, kvalifikacija buvo sustabdyta daugiau nei valandai. „Toyota“ pilotas Alanas McNishas dideliu greičiu rėžėsi į apsauginius barjerus. Jis nestipriai susižeidė kelią ir kaklą. Sydas Watkinsas, apžiūrėjęs škotą, nuspręs, ar leisti jam dalyvauti rytojaus lenktynėse.