JAV GP etapui Ostine iškilo grėsmė

JAV GP etapui Ostine iškilo grėsmė
logo 2020 Gegužės 22 d. 09:18, Red Bull Content Pool / Getty Images

Preliminarioje naujojo „Formulės-1“ tvarkaraščio versijoje JAV GP etapas yra suplanuotas spalio 25 d., tačiau lenktynių Ostine surengimas kelia vis daugiau klausimų.

Prasidėjus COVID-19 pandemijai Ostine galioja įvairiausi apribojimai ir dabar šis miestas yra vadinamojoje trečiojoje stadijoje, kuri leidžia organizuoti renginius dalyvaujant ne daugiau kaip 10 žmonių. Itin stambių renginių organizavimas, tokių kaip sporto varžybos, yra galimos tik pirmoje stadijoje. Ostino medicinos tarnybos eksperto Marko Escotto žodžiais, ribojimų sušvelninimas įmanomas tik gruodžio mėnesį.

Markas Escottas: „Pirmiausia mes atšaukėme stambius renginius ir jie taps paskutiniais, kuriuos vėl leisime organizuoti, kadangi juose egzistuoja galimybė užkrėsti didelį skaičių žmonių, ypač vienos šeimos narius.

Mes dirbame ties įvairiais planais ir prognozuojame draudimų atšaukimą, bet dabar nematome jokių priežasčių, kodėl iki gruodžio pabaigos galėtumėm leisti renginius dalyvaujant daugiau kaip 2500 žmonių“.

Kartu M. Escottas pažymėjo, kad koronaviruso susirgimų skaičiaus mažėjimas gali pakeisti situaciją organizuojant masinius renginius: „Tai geras stimulas mums visiems laikytis socialinės distancijos ir dirbti ties tuo, jog žmonės liktų namuose, jei jie turi tokią galimybę. Mes, kaip visuomenė, turime pasitarnauti situacijos gerinimui, kad jau rudenį būtų galima panaikinti didžiąją dalį apribojimų.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas